Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nap után volt a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után volt a második "első" csókod?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, a második pasiddal az első csók:D
2010. márc. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A járást követően?

Vagy a legelső csókom után egy más fiúval? XD

2010. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen a járást követően XD
2010. márc. 16. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
wtf?
2010. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok
2010. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na várjál,nem értem a kérdést: Szóval András volt az első pasim, Béla meg a második.

Andrással nyáron smároltam még augusztusban,több ször smároltunk,az első csók után,majdnem minden nap...

Bélával a szakítás után 3 hónappal jöttem össze.

De mi a kérdés? xD

(kamu nevek xD :D)

2010. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
O_o ??!!
2010. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy jöttünk össze,hogy megcsókolt,tehát 1.nap:)

(előtte ismertük egymást,mondhatni barátok voltunk)

Ez a kérdés,így 10év távlatából is eszembe juttatta.Jó volt:D

2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm, ezen el kell gondolkodnom... Volt -e az 1. és a 2. barátom között olyan srác, akivel csak csókolóztam...

Ó, igen, volt. :D Höhö. Azóta is KisP°o°csnek hívom.

Szóval 2006 szeptembere. Már vagy 1 éve szingli voltam. Megismertem, mert egy suliba jártunk, csak ő eggyel alattam. Egy péntek délután volt, semmi több... Húh, de meggyűlöltem utána. Azt a szívást, ami volt... Na de ez mellékes.

A második barátommal 2007 februárjában jöttem össze, és már első randin is volt csók, búcsúzáskor. De előtte már ismertük egymást 3 hónapja...

A többi meg már nem tartozik a kérdéshez/be. :D

Leány23évvel

2010. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!