Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem engedi, hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem engedi, hogy más lányoknak írogassak, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
én előtte csak egyetlen lánnyal voltam, már eléggé benne vagyok a korban(24) és szeretném mással is kipróbálni amég lehet, de őt sem szeretném megbántani. Nehéz helyzet :(
2015. okt. 19. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem nehéz, szólj neki hogy nem szereted, másokkal szeretnél henteregni és akkor ő is választhat egy normális fiút.
2015. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most tényleg komoly?!?!?!


Hagyd szerencsétlen barátnőd, és inkább élj alkalmi kapcsikban, minthogy szerencsétlent megalázod azzal h megcsalod. Embeeeer, még jó, hogy nem engedi, hogy írogass más lányoknak...

2015. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen kegyetlen :D szakíts vele és annak írsz, akinek szeretnél. Ő is jobban járna.
2015. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez kamukérdés....


írogass nyugodtan,de hogy ő is lássa és akkor ha van egy kis esze akkor rögtön kidob

2015. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már egyszer szakítottunk elmondtam neki ezt, akkor azt mondta ,hogy írhatok akinek akarok, még az alkalmi szexet is megengedi, de rájöttem csak azért mondta hogy maradjak vele
2015. okt. 19. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy barátnő kell vagy szexkapcsolatok.
2015. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már szakítottatok egyszer akkor miért békültetek ki utána? Nekem az utolsó mondatból az jön le,hogy barátnőd kapcsolatfüggő. Még azt is elnézné,hogy msokat megdugsz csak maradj mellette. Ez elég nagy önbizalomhiányra vall.

Abban igazad van,hogy addig kell lépni amíg nem késő de ehhez szakítanod kell a mostani barátnőddel.

Barátom apja ugyanezért lépett le a családja mellől. Csak barátom anyukájával volt előtte. Hajtotta az újdonság varázsa, de válni nem akart. Viszonyt kezdett mással, a barátom anyukája be is adta a válást.


Inkább még most szakíts a barátnőddel,ha ilyen vágyaid vannak.

2015. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!