Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vonz, de tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonz, de tudom, hogy nem szabad?

Figyelt kérdés

Már legalább egy éve vonzódom a főnököm fiához, de mindkettőnk kapcsolatban él. Jó kapcsolatban vagyok a sráccal, ha összefutunk, mindig beszélgetünk, látom, hogy ő is keresi a társaságom. Sőt, általában ő keresi. Biztos, hogy emberileg kedvel, de nem tudom, hogy nőként tetszem-e neki. Ő tudja, hogy én kapcsolatban élek, sokszor szóba kerül a barátom. És neki van egy közös projektje is a barátommal, de lényegében nem dolgoznak egy helyen. Szóval mindenhogy elég kellemetlen és nem látok gyakorlatilag semmi esélyt arra, hogy köztünk működhetne egy kapcsolat. De már jó ideje nem tudom kiverni a fejemből. Mit gondoltok erről?

Légyszi, ne mondjátok, hogy ri*anc vagyok, mert nem vagyok! Soha nem mutattam neki egyáltalán, hogy érzek valamit iránta, nem is vagyok az a fajta lány.



2015. okt. 19. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne beszélgess vele, sőt, ne is találkozz vele. Ha hirtelen fellángolás ez, akkor el fog múlni.


De ha nem tudsz túllépni rajta, akkor ne csapd be a jelenlegi párodat, ne rabold az idejét...

2015. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és próbálj meg több, minőségi időt eltölteni a pároddal! Mert ha kifele kacsingatsz, akkor ott lehet valami nincs rendben.
2015. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!