Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem nagyon de szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem nagyon de szexuálisan nem vonz, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást mindkettőnknek a másik volt az első minden téren, az első hónapokban nagyon sokat romantikáztunk de szex terén mindig volt egyfajta hiányérzetem. Az utóbbi 4 hónapban 1szer voltunk csak együtt, ő se erölteti a dolgot meg már én sem régebben próbáltam magamra "erőszakolni" az együttlétet de mindig jobban esett csak összebújni, tvzni, gyakran az is idegesít ha néz vagy fogdos nem tudom miért...hatalmas szenvedély ahogy visszaemlékszem sosem volt meg felé pedig jól néz ki, abszolút az esetem,mégis gyakran úgy érzem úgy élünk egymás mellett, mint nagyon jó barátok, szexen kivül egyébként nagyon jól megvagyunk, jól esik hozzábújni és szeretem őt, rendes velem, szerencsésnek tartom magam, hogy megtaláltuk egymást és nagyon fájna ha elveszíteném. Mégis a szexet kívánom, akarom csak nem vele:s

Másnál tapasztalatok, vélemények? 20/L


2015. ápr. 28. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam így.


Mindenképp game over. VAGY nyitott kapcsolat. ez senkinek nem lesz jó sokáig.

2015. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tud kielégíteni?
2015. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos gyakran vonzódom más fiúkhoz DE sose tudnám megcsalni, mégis az életemet mással nem tudom elképzelni..lehet csak megszokás?!
2015. ápr. 28. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha már az elején sincs meg a kémia, akkora dolog nem fog hosszú távon működni, max szenvedés lesz..


Már most mondod, hogy hiányzik a szex, csak nem vele. Bár meg lehet próbálni feldobni a dolgokat egy kis szexi fehérneművel/szerepjátékkal, de itt nem az a baj, hogy meguntátok a dolgot, szóval nem jósolok nektek még 2 évet együtt.

2015. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy pár gyk.-s vélemény miatt kéne véget vetni egy 2 éves kapcsolatnak amiben amúgy jól megvagytok.. Nem lehet, hogy mindig ugyanúgy szexeltetek, semmi újat nem próbáltatok ki és ellaposodott? Mert akkor lehet vinni kéne a szexuális életbe is egy kis újdonságot! Ha meg végkép nem megy akkor beszéljétek meg, hogy mennyire is zavar titeket és eldöntitek, hogy hogyan tovább!
2015. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne hallgass az elsore, valoszinuleg fogalma sincs hasonlo helyzetekrol


nekem az a tapasztalatom, hogy a noknel nagyon osszefonodik a dolog magaval a kapcsolattal... a szex nem az agyban kezdodik, hanem akkor, amikor a randi elejen talalkoztok!

szoval menjetek el randizgatni! Jon a szep ido, lehet menni pl kalandparkba... kozos aktiv program, de fontos, hogy kettesben, nem csoporttal!

szoval kalandpark, kirandulas, utazas, varosnezes... es nem kell az elejen letesztelni, hogy hmm, jobb-e a szex... en ugy erzekelem baratnomon, hogy egy ujrahoditas nagyon megdobja a libidot:)

2015. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szex alapvető fontosságú a legtöbb kapcsolatban. Annak semmi értelmét nem látom, hogy úgy éljetek egymás mellett, hogy szexuálisan mást kívántok. Inkább olyan társat keressél, akivel a szex is jó, hozzábújni is jó, meg amúgy a hétköznapok is jók vele. Lehet, ez nehéz döntésnek tűnik most, de hosszú távon ez lesz az üdvös megoldás...
2015. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Böszmeség, ebben most engem lehurrogni.


Én voltam ebben és nem segített semmi. Ha valaki nem vonz, az nem fog vonzani, még az önhipnózis sem segített.

2015. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kívánod a szexet,de valaki mással?Nekem ez nem áll meg,szép dolog az őszinteség,tök jó,hogy nem sumákolsz ezen a téren,de ettől ez még ocsmány dolog a pároddal szemben.Itt nem arról van szó,hogy ő nem akar veled szexelni hanem azt jelentetted ki,hogy te nem akarsz vele,de valaki mással szívesen csinálnád.Érzed hol van ebben a aljasság,a lelketlenség?Tudod te,hogy ez milyen rosszul esne neki és csak azért nem érzi magát ettől kutyául mert a háta mögött teregeted ki.
2015. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!