Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régen nagyon jóban voltunk(majdnem összejöttünk), nagyon szerettünk együtt lenni, szerettem "mint embert" IS.Később valami miatt összevesztünk, és "átment" egy rossz társaságba. Elkezdtek cukkolni minden hülyeséggel,de tényleg:a legapróbb dologból is nevetség tárgyává tettek. Lassan már "ciki" lett velem egyaltalán szóba állni.Ezt sokáig tűrtem, mert nem tudtam mást csinálni. (megjegyzés: a fiú ezalatt az idő alatt is sokszor nézett.) Aztán később már olyan szinten feltűnően "utáltak", hogy már úgy beszéltek velem mint a kutyával. Ezt nem bírtam, ezért suli után elhívtam 5 percre a fiút sétálni.Ahogy csak mi ketten lettünk valami hihetetlen volt: az arckifejezése teljesen megváltozott, mosolygott, szinte remegett, és teljesen máshogy beszélt.Persze semmit nem bírtam kiszedni belőle, ahogy elment, azonnal megint olyan hülye lett, amilyen volt.Most megint olyan szemét, amilyen csak lehet.Barátnőm szerint még mindig szerelmes belém. Nem tudom mit tegyek. megőrülök!! Szerintetek?

Előre is köszi.L/14


2010. márc. 16. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nah ez se egyszerű...

De akkor hívd el egy örök életre és akkor nem lesz vele gond:D

2010. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki,csak a haverjainak nem jösz be és cikizik ezért a fiút,de a fiú nem akarja,hogy cikizzék,ezért eljátsza,hogy neki nem jösz be.

A legjobb lenne elfelejteni.

2010. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem küld el a fenébe. Imádom az ilyen éretlen f@szfejeket.

Amúgy te normálisnak tűnsz szóval nyugi ismerkedj fiúkkal ne foglalkozz vel. majd megunnya, jóesetben öngyilkos lessz.

2010. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!