Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az aggodalmam? Ki fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az aggodalmam? Ki fog tőle készülni vajon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8 hónapja vagyok együtt a párommal. Mindkettőnknek az első komoly kapcsolata. A barátom mielőtt megismert engem, egy nagyon rossz társaságnak volt a tagja. Ivászat, drogozás és sok egyéjszakás kaland. Évekig szívta a herbált és a füvet, mellette néha egy-egy buliban bogyókat is bevett állítólag. Mióta velem van, megváltozott. Látom rajta, hogy változtatni akar, viszont néha megtörik és elszív egy füves cigit. Adtam neki időt, szerintem 8hónap elég volt arra, hogy szabaduljon ezektől a dolgoktól, viszont nemrég kérdezte, hogyha beszívna, én szakítanék vele akkor? Nem tudtam rá válaszolni, ugyanis én már teljesen össze vagyok törve lelkileg. Ezzel a társasággal még mindig szokott néha találkozni, akkor általában én is megyek vele szórakozni, akkor nem szokott semmit se csinálni. Szinte velük nőtt fel, a barátainak tekinti őket. Mindennél jobban szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem. De félek, hogy ha túl sokat kérek tőle (ne igyon annyit, hogy kb járni se tudjon (mint ahogy előttem bulizott), ne szívja azokat a szarokat) egy idő után besokall és robban minden. Mit tegyek? :( Nagyon szeretem és féltem őt.

20/L

21/F



2015. okt. 20. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

magadert.hu


Mindkettőtöknek ajánlom! Ha nem megy egyedül, tenni kell ellene, mert most még csak húsz, de lesz ő negyven is, ha megéri...

2015. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Menekülj, és ne szeress bele hülyékbe!
2015. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem. Nektek nőknek miért mindig a drogos alkoholista bunkók kellenek. A normális férfiakat miért nem akarja soha egyetlen nő sem megmenteni? :-(
2015. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!