Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval...voltam egy buliba ahol egy srác aki nagyon régóta próbálkozik nálam és nekem is vannak/voltak érzéseim 'megtalált'. Táncoltunk, aztán kicsit kavartunk. Később kimentünk az előtérbe és megkérdezte hogy lehetne-e valami köztünk. Ekkor még úgy éreztem hogy szeretem, és lehet. Igent mondtam. Buli végén odajött az egyik haverja, és nagyon jól elbeszélgettünk. Amikor odajött hozzám, olyan furán éreztem magam. Fellobbant valami bennem. Elég sokat beszélgettünk és azt mondta hogy szeretne egy komoly kapcsolatot és mondta hogy pont egy ilyen lányt szeretne mint Én. :$ Igazából itt még nem nagyon érdekelt, de buli után leüllepedtek az élmények és a történtek azóta csak rá gondolok:$:( de viszont ott a 'barátom' :( és haverok. Nem tudom mit csináljak.:( de úgy érzem hogy Vele eltudnám képzelni az életem. Viszont félek attól, hogy a 'barátom' totál kiakadna ezen (ami mondjuk érthető) és a haverja (az én szememben az nagy Ő:$) ez miatt nem jönne össze velem, mert nem szeretné elveszíteni. Lécci írjatok valamit, hogy mit tudnék tenni. Előre is kösziii L/16
2010. márc. 16. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendezd le a "barátod" és kisebb szünet után már járhatsz a haverjával. Ha úgy érzed esélyes a dolog, nem érdemes kihagyni...
2010. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A buli után, ha végiggondoltad, még mondhattad volna a 'barátodnak', hogy bocsi, tegnap este részegen jó ötletnek tűnt, de neked más valaki tetszik.

De ha belementél még így is a kapcsolatba, akkor azért ezt így beszéld meg a másik sráccal, akivel össze akarsz jönni, hogy mi a szitu, hogy volt ez, és hogy mi a véleménye, és hogy ő bevállalja-e. Mert ha most szakítasz vele, és a másik ezért nem jön össze veled, nem sokat érsz. Nem kellemes nyílt lapokkal játszani, de ha megbízol abban a srácban, aki tetszik, ki tudtok találni valamit. :)

2010. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát a buli után még jónak tartottam úgymondd próbáltam nem a másik srácra gondolni:( de már nem bírom:( köszönöm a válaszokat:) és legjobb az egyebes út még ha kellemetlen szituk is vannak benne:)
2010. márc. 17. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!