Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel aki prostituált volt?

Figyelt kérdés
Már több éve felhagyott az ősi-szakma gyakorlásával.

2015. okt. 20. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha több éve felhagyott akkor no problem. A frissen kilépett prostikkal kell vigyázni,mert nekik nem feltétlenül elég az az életmód amit a hétköznapi munkákkal lehet élni.


Persze lehet okosan is, elvégzi az egyetemet/szakmát...boltot nyit a pénzből stb...

2015. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy barátom tett ilyet. Lakása felét magára íratta, azután kidobta belőle. Ettől függetlenül nem zárkóznék el tőle.
2015. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 13

a csaj íratta át a lakása felét a haverodra?

2015. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A scrác a nőre. Azután válás.
2015. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az ilyen nő erkölcsileg megbukott.

ÉS szánalmas,hogy csak így tudja magát eltartani. Igénytelenség ...Könnyebb utat választotta , meg sem erőlteti magát ,hogy normális munkája legyen. Ráadásul milyen buták is lehetnek agyilag,mert egy okos nő sose tenne ilyet.

2015. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

# 15

ja, az úgy szívás! már virtuálisan vállon veregettem volna a haverod, hogy szerzett egy fél lakást, de így...

hát igen, többek között ezért is ingoványos talaj ez, hiszen, hogy bízol meg egy olyan emberben aki egész nap hazudik. mert nyilván amikor a kliensekkel beszélnek mindenben hazudnak és teszik a szépet a pénzért, szóval hazudozásban és átverésben profik. haverodnak lehetett volna annyi esze, hogy házassági szerződést kössön...

2015. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%

Okos nő nem is tesz ilyet, hanem szépen lassan sokkal több pénzzel húzza le a férfiakat :D


Manapság már alapnak kéne lennie a házassági szerződésnek olyan világot élünk.


Én járnék amúgy exprostival, ha már nem dolgozik és talált munkát. Van ám olyan okosabb fajta is, aki összegyűjt némi tőkét, és mikor kiszáll akkor befekteti. Műkörmös bolt, kávézó stb... Amúgy meg nagyon naív hülyeséget mondtál. Vannak egyetemista csajszik nem is kevesen, akik először hosztesszkednek, majd jönnek a kicsit erotikusabb munkák, végül azt veszi észre, hogy épp fűrészel rajta egy jólöltözött menedzser. Van aki fel tud vele hagyni örökre, van aki nem.


Az tuti viszont, hogy egyáltalán nem a női társadalom legalján helyezkednek el. Vannak nagyon is kedves, értelmes "üzletasszonyok", akik olyanok mint egy jócsaj fodrász vagy masszőz. Miben más ez? Férfiaknak okoznak kellemes perceket. Enné sokkal lejjebb tartom a pszichotikus érzelmileg zsarolós femináci rib...okat, akik manapság sok-sok normális férfitársam lelkét vámpírkodják ki.

2015. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem semmi problémám nem lenne ezzel. Attól, hogy összejövünk, még NEM lesz a tulajdonom, régen meg - mielőtt megismertem - még kevésbé volt az. Semmi közöm hozzá, hogy előttem hány pasival volt, mennyiért, kikkel, hol..stb.

Szóval... engem nem zavarna!

2015. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!