Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan párok akik közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan párok akik közel laknak egymáshoz, és minden nap találkoznak hogy oldják meg hogy hiányozzon a másik?

Figyelt kérdés
Több mint 1éve vagyok együtt a barátommal,egy suliba járunk és szinte minden nap találkozunk. Pontosan emiatt nincs meg a vágy meg a hiányzás érzése. Nagoyn szeretjük egymást de kicsit vágyok arra, hogy hiányozzon, hogy várjam hogy láthassam. Aki iylen helyzetben van hogy oldja meg? köszi a választ
2010. márc. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

menj el sportolni és akk pl 3 naponta talizzatok

sztem a párod is megértené:) és örülne ha sportolsz:)csak ne akarjon veled tartani:)

2010. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én barátom mindig azzal jön, hogy sportoljunk együtt : D

Amúgy nálam is ue a szitu, de mi kb. heti 4 napot vagyunk együtt. És hiányzik!

2010. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ritkítsátok a találkozókat. Vagy legyen egy nap a héten, amikor nem találkoztok. Vagy keressetek vmi elfoglaltságot... Nem kötelező minden nap találkozni.

Én párkapcsolatban élek, de így sem beszélünk minden nap.

Egyébként a házaspárok is minden nap találkoznak, ők vajon mit csinálnak?

Szóval sztem nyugodtan kezdj sportolni, szakkörre járni, vagy akármi, vagy csak simán csapjatok csajos estéket, kizárólag pasik nélkül.

Nem is kell folyton egymás nyakán lógni. :)

2010. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, mert ez biztos, hogy kell az egyedüllét. Viszont nehéz kivitelezni, ha mindig ráértek. Mert természetes, hogy együtt vagytok, ha szabad időtök van.

Én is minden nap tudnék találkozni a barátommal. Ezt majdnem meg is tesszük, de tudom, hogy jobb lenne két-három naponta. Viszont nem olyan rossz a helyzet, mert mint mondtam majdnem. Keddenként például nem tudunk találkozni, mert úgy vannak óráink. Így az ki is marad. De általában csak ez az egy nap. A sport tényleg jó ötlet. Vagy menj el a barátnőiddel valahová. Szervezz sok programot. Tudom ilyenkor könnyű programnak nézni a délutáni találkát, holott azt bármikor megteheted, ha mindennap együtt vagytok. Szóval szervezz úgy programot, mintha együtt laknátok és tök természetes lenne, hogy mindig látjátok egymást, s emiatt úgysem kell aggódnod, hogy nem látod. Viszont ez csak részben van így, mert az aznapi randitok nyilván el fog maradni.


Lehet, hogy zavaros lett, de csak arra akartam rávilágítani, hogy a felfogáson múlik. Az ember hajlamos programnak tekinteni, hogy találkozik a kedvesével, pedig egy idő után ez természetes mindennapi "rutin" :))

2010. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a volt bnőm a szembe lévő házba lakik és akkor is ot lakot amikor még jártunk mindennap találkoztunk átmentem hozzájuk őis jöt hozzánk de este nagyon hiányoztunk egymásnak:S

most h szakítotunk elég szar látni mindenap

2010. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!