Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, de komolyan? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, de komolyan? A semmirevaló nőket megbecsülik, a normálisakat meg eldobják?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van két pár. Az egyik pár együtt van mondjuk 2 éve, a másik már 6 éve.


A 2 éves kapcsolatban a nő egy diktátor, nem mehet sehova a pasi, vagy ha igen, akkor óriási cirkuszt rendez, ha mondjuk munka után még egy 2 órára beül valahova a férfitársaival, akkor a nő kidobja a cuccait az utcára, a pasi visszakönyörgi magát, de a nő úgyis visszafogadja, mert kell neki a pasi pénze, hisz jómaga nem dolgozik, csak ott lébecol a lakásban.


A 6 éves kapcsolatban meg a pasi visszaél a nő jóindulatával, nem zavarja ha összeül a haverjaival, de ha már egy héten a harmadik alkalommal megy az éjszakába a pasi és a nő jelzi, hogy ezt nem kéne, mert vele is kéne foglalkozni, akkor még a fejéhez vágják, hogy micsoda házisárkány, rövid pórázon van tartva a pasi, stb.


Tehát akkor aki már egy hónapban 2 óra hossza miatt kivágja a pasit az utcára, az miért van jobban megbecsülve, mint az a nő aki nem akarja mindenféle játszmával kisajátítani a pasit? Nekem is ezt kéne csinálnom, és akkor talán megbecsülnének? Nem értem...


2015. okt. 20. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt kéne neked is! De egyébként nem ezen múlik h megbecsülnek vagy sem! A 2 eset közt kell találni egy utat...sok múlik a feleken hogy milyenek....kommunikáció stb...ki ad okot arra hogy a bizalom megrendüljön!?
2015. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert gondolod, hogy a papucs pasi ep es egeszseges? Nem is ertem hogy tudtal parhuzamot vonni a ket kapcsolat kozott.
2015. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A két pasi rokon, ugyan olyan "bulizós" jellem volt mindkettő, de a 2 éves kapcsolatban a pasi valamiért papucs lett. Én nem korlátozom a párom, de ezt tényleg nem értem. Már ott tartok hogy megkérdezem a nőt hogy mit csinál hogy munka nélkül a pasin élősködik, nem is egy top-modell, kisajátítja a pasit, hogyan csinálja hogy mégis még neki könyörögnek?
2015. okt. 20. 23:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah, meg volt olyan, azt sose felejtem el, hogy volt egy hét amikor én már megbeszéltem egy programot a barátommal, így kettesben voltunk, nem mentünk a haverokkal. És akkor még ez a pasi szólt be nekünk, hogy mekkora papucs az én párom... úgy hogy ő meg ezelőtt 4 hónapig nem volt sehol, mert nem engedte a barátnője... És még érezzem én xarul magam mint házisárkány...
2015. okt. 20. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán keress mást.
2015. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy másnál is tapasztaltam már ezt. Aki egy diktátor perszóna azért könyörögnek a pasik meg megbecsülik, aki meg ilyen mint én, az meg le van szólva...
2015. okt. 21. 00:00
 7/9 Fish1 ***** válasza:

A diktátornak nem azért könyörög a pasi, mert megbecsüli.

Azért könyörög, mert fél egyedül maradni, gyáva változtatni az életén és a hozzáállásán, így inkább behódol. A nő érzelmi zsarolással igyekszik kijátszani és rávenni arra, hogy ne menjen sehova, minden úgy legyen, ahogy ő akarja, a pasi meg bolond, hogy hagyja magát.

A másik kapcsolatban a házisárkány dolog is egy lightosabb érzelmi zsarolás, szerintem. Ezzel igyekszik bűntudatot kelteni, hogy a nő ne szóljon már bele a dolgaiba. Én a helyedben leülnék megbeszélni ezt vele, hogy valami arany középutat kellene találni...

2015. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostantol meg diktatorosabb leszek! Koszonom a tippet. Tenyleg mukodhet, hisz az exe ilyen volt es 5 evig szerette , rajongott erte. Mostmar tudom, mi volt a titka. N
2015. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érzelmi manipuláció folyik mindkét kapcsolatban,csak az egyikben a nő,a másikban a férfi a manipulátor, ennyi a történet.

Azt lehet csak kihasználni,aki tényleg szereti a másikat.

2015. okt. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!