Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenéves lányok, akik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok, akik tényleg megbecsülik a barátjukat és azt szeretik ha őket is becsülik, hol vagytok?

Figyelt kérdés

Hol lehet, titeket megtalálni? Hol lehet veletek ismerkedni?

pls help!

F/15



2013. nov. 6. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ott vagyunk ahol nem várnád. Talán érző szívünk épp nem a világ nem szebb testében lapul. De talán nektek, (TAKN) Ez kéne, és amellet hogy jol nézzünk ki, legyünk kedvesek, megértők, ne dugjunk félre, tudjuk hogy mikor mire vágysz, legyünk egyben a szexbomba, meg a gondoskoodó anyukád. Talán ezért nem találod a rendes lányokat, talán meár egy csomó szívét kettétörted.
2013. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 :) Az összes ilyen lány nevében beszéltél :)

igen, sajnos a mai barom fiúk nem veszik észre a jót..

2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy meggyötört nő indulatos szavai...
2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pasinknál :D
2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es kislány, nyílván te is egy egy ronda nyomi fiúra vágysz, ugyna már, ne etess! Én épp egy ronda lánytól kaptam srétő szavakat. és egy szép lány nevezett cukinak legutóbb például. Pedig én is tudom, hogy ronda fiú vagyok.
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
itt. ittvagyunk es igenis letezunk meg es borzasztoan tudunk szeretni es orulni annak ha becsulnek es viszont szeretnek. letezunk!!!!!!!:)))))))
2013. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A barátom mellett :D

Am igen, sok lány van akit észre sem vesznek, mert nem egy világszépe...

Félre értés ne essék... nem mondom h csak a kevésbé szép lányok kedvesek...de ugyanúgy köztük is van bunkó..

Szóval keress egy olyan lányt, aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagy és tetszik neked

Minden jó kapcsolat a bizalmon alapul, ha megbízol benne akk ő is benned és mindent megetenne érted h boldognak lásson...

2013. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát bárki bármit mond én ilyen vagyok velem ismerkedhetsz ha van kedved :D
2013. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

15 eves lany vagyok. Nem vagyok csunya, (10/7-8.talan) es mindig mindenkivel segitokesz vagyok. Es kepzeld en szeretnek szeretni..es nem is a.leghelyesnebb pasira vagyok! De ha egyueruen mar a rosszabb kulsejueknek se kellek.mert nem akarok lefeküdni veluk?

Vagy megcsalnak vagy dobnak..Hat ide vesznek el az ilyen.lanyok.:) en meg kitartok, de..:')

2013. dec. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!