Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exek mennyire férnek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exek mennyire férnek bele egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg,hogy a jelenlegi párom segített és találkozott az exével, mikor volt neki más (kb. egy éve történhetett). Ez előttem volt. Megeshet, hogy mellettem is csinál ilyet?
2015. okt. 21. 14:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Mikor megismerkedtünk, ő azt mondta, egyikkel sem beszél, nem tartja a kapcsolatot velük. De ennek pont az ellenkezőjéről van bizonyíték.
2015. okt. 21. 14:35
 2/26 anonim ***** válasza:
ha azt mondta neked, hogy nem tartja velük a kapcsolatot, közben meg van róla bizonyítékod, akkor sürgősen dobd ki a srácot, mert hazudik neked, ráadásul komoly dologban!
2015. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően segíteni vagy találkozni az exével lehet, csak nem értem, minek ezért hazudni?
2015. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet, hogy melletted is segíteni fog valakinek, aki a segítségét kéri. Te nem segítenél az exednek, ha rászorulna?
2015. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy segített az exem, de kétlem, hogy mesélt volna erről, mert akivel összejött, nagyon féltékeny típus.
2015. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez olyan segítség volt, amit az ex nő mástól is kérhetett volna, a párom meg azt írta akkor neki, örülni fog, ha megint találkoznak, konkrétan arról volt szó, hogy az exet haza kellett hozni valahonnan. De közben volt neki párja! De a párja erről nem tudott akkor.
2015. okt. 21. 14:44
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem kéne tisztázni a helyzetet?

Segíteni nem rossz dolog, akár ex, akár nem.

Hazudni elfogadhatatlan.

2015. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszél, nem tartja a kapcsolatot velük: ez jelentheti azt is, hogy egyszerűen eltávolkodtak, mindenki a maga életét éli, vagy azt, hogy szóba sem áll velük. Az első esetben előfordulhat, hogy mégis szóba áll velük, netán ha a segítségét kérik valamiben, segít neki(k). Utóbbi egy emberi, vag mondjuk úgy, baráti gesztus lehet, pl. a régi szép idők kedvéért nem hagyja cserben, főleg, ha nem haragban váltak el. Ez belefér. A találkozást a féltékenyebb típusú új partnert biztos, hogy nehezen viselné, még ha nem is történik semmi, mert folyton fél attól, hogy "de mi van ha mégis érez még valamit vagy újra fellángol a szikra". Ez a rész bizalom, a társunk ismeretének kérdése és annak, hogy féltékeny önmagunkat mennyire tudjuk kordában tartani: ezektől függően tolerálható, és az sem mindegy, hogy a találkozásról ki mikor szerez tudomást. Én például, ha párom véletlenül találkozna az exével, nyilván "rögtön", azaz még aznap tudomást szeretnék erről szerezni, beszélnénk róla, és kész. Vagy ha előre tudja, hogy xy időben találkozni fog vele, akkor szóljon előre. De vannak olyanok, akik számára az ex egyszerűen annyira a múlté, hogy nem tartják lényegesnek bejelenteni, ha mégis adódik köztük egy találkozás, ami lehet hiba, de még nem bűn, ha tényleg csak baráti, ismerősi találkozásról van szó.


Ha téged zavarna a lehetőség, akkor beszéld meg vele, hogy szeretnél az ilyesmiről majd tudni, ha egyáltalán adódik. Normális esetben ezt meg lehet érteni, és kész.

2015. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Őszintén? Miért segítsek az exemnek, ha már nem vagyunk együtt? Kérjen a családjától, barátaitól, akitől tud. Múltkor pl. felhívott az exem, és mondtam, van párom, erre az enyém kérdezősködött ki volt, elmondtam neki. Majd megkérdeztem tőle, őt kereste-e valaki mostanában. Azt válaszolta, hogy ne kérdezzek ilyet, mert nem tartozik rám, meg hogy miért akarom tudni.
2015. okt. 21. 14:46
 10/26 anonim ***** válasza:
Egy éve történt kb. ráadásul akkor te még a fasorban sem voltál...
2015. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!