Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak miért tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak miért tetszenek néhány esetben nálam sokkal rondább nők? Aki egyszer már megkapott egy szintet, az miért adja alább?

Figyelt kérdés

Néha szoktuk mondani egymásnak hogy ez meg az jól néz ki, és mostanában olyan ronda nőkre mondta ezt, hogy csak pislogtam... 2 kolléganőjéről van szó. Általában tényleg jó nőkre mondja, hogy "ez igen", de ez...

Félreértések elkerülése végett nem tartom magam szépségkirálynőnek, de szerintem ez igazi nő tudja, hogy milyen szintű...

Szóval nem értem, amelyik férfi már megkapott egy előnyösebb külsejű nőt, miért gondol nála rondábbakra?


2015. okt. 22. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert már ismeri a személyiségüket is. Egy szimpatikus nő, nekem is jobban tetszik kívülről is, mint először meglátva ismeretlenül.
2015. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen az ízlése, ő gondolom nem látja őket rondának.
2015. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell mindig kaviár.

Eszem szívesen jobb és rosszabb kajákat. A hétvégén pl. tököt sütüttem. Van jobb étel is de jólesik a változatosság.

Pl. mekkóstolhatnál engem. Valószínűleg roszabb vagyok a férjednél. Mégis egy örök emlék maradna életedben. Mivel egyedi darab volt, erre az egy alkalomra jobban emlékezél 20 év után mint 100 másikra a férjeddel.

2015. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Meg jo h mindenkinek mas az izlese es nem csak a szep lanyok a kellendoek. Szoval sztem teljesen rendben van h mas az izlese. A maskk pedig igen. Hiaba szep az alma kivulrol ha belulrol rohadt. Es ugyanez. Ha megismerte oket belsoleg es szimpatikusak persze h tetszenek neki a nok
2015. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de csak mert te mondjuk ezen a listán 8-as kinézetű vagy, attól még ugyanúgy dugnék 6-os kinézetű lányokkal is.


[link]

2015. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Más az ízlése. Sokszor én is azt veszem észre, hogy én, mint nő, teljesen más nőket találok szépnek, mint a férfiak többsége.

Emlékszem, régen volt itt valami kérdés, több lány fényképével, hogy melyik a legszebb, legcsinosabb. Nekem kiemelkedően tetszett az egyik: gyönyörű, bájos pofi, természetes, kevés smink, nem kövér, nem sovány, vékony derék, kicsit szélesebb csípő, kerek cicik, olyan tipikus nőies alkat, szolid, de csinos öltözködés. A férfi válaszolók közül egynek ha tetszett. A többiek szinte mind egy lófejű, agyonsminkelt, málé szájú, csont és bőr, egybederekú, lapos lányra szavaztak, akiben én a legjobb szándékkal sem találtam semmi szépet.

Ennyi.

2015. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem testileg jönnek be neki, nem az arcuk miatt.
2015. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki jobb és értékesebb, hogy jobb az alakja, vagy szebb a feje, haja. Elég nagy baj, ha magad a külsőd miatt többre tartod. Nem jó hozzáállás, mert még a végén meglepődsz, amikor lecserélnek egy szerinted "rondább"-ra, akinek normális az értékrendje!


Az igazi nő pontosan tudja "milyen szintű". És vannak, akik szint-zavarban szenvednek, mint szerintem te is.

2015. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy mi férfiak sokkal "humánusabban" viszonyulunk a témához, mint a nők. Az meg, hogy kiben látja meg a szépet, azt ő tudja, ez igencsak relatív dolog.


Lehet neked, mint nő ismeretlen fogalom az, hogy nem csak a fullos jöhet szóba.

2015. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férfiak fejében a jó csaj és a szép nő legtöbb esetben külön kategória. Kevés az, aki mindkettő egyszerre.
2015. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!