Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakíthat velem a barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakíthat velem a barátnőm ha kiderül hogy csúnyák hiányosak a fogaim?

Figyelt kérdés
Netröl taliztam egy nővel. Mivel felső fogsoromat eltakarja a szám így nem látszik elől ritkák hiányosak a metsző fogak, de szerintem ezt nem vette észre mert 3. Talinál összejöttünk, hogy megpróbáljuk. A felső fogaimat így nem láthatta. Ha kiderül kidob?
2015. okt. 24. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van rá esély sajna :( persze lehet kivan éheztetve a kicsike, így nem a fogaidat szeretné megcélozni
2015. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne vigyorogj. Vagy tegyel a helyukre kartonbol kivagott izet
2015. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdezed? XDXD

Te lennél ennyire retardált?

Ennyire retardáltnak nézed?

2015. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, szakíthat, és valószínűleg fog is.
2015. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És egy fogorvost nem kéne felkeresni???
2015. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És egy fogorvost nem kéne felkeresni???


Voltam 3 fogorvosnál magánnál, azt mondta olyan a harapásom meg csírahiányom van, hogy csak állkapocs műtéttel lehet megcsinálni, naa azt inkább nem.

2015. okt. 24. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hiányzó fogat lehet pótolni, nem vágom, mi a baj a "csírahiánnyal"...
2015. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó, nem hiányzik egyszerűen nem nőtt ki, így ritka, oda egy plusz fog nem nő be (két kimetsző hiánya, többi fog szórtan nőtt ki)
2015. okt. 24. 12:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elhagyna, nem azért, mert nem tetszel úgy neki, hanem nekem azért ez nagy igénytelenségre utal. Ez nem egy olyan dolog, amin nem tudsz változtatni, hanem nem akarsz, helyette nyafogsz, hogy mi lesz, ha ezért szakítanak veled...
2015. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felmerül köztetek ez a téma, és elmondod neki, hogy miért ilyen (vagyis nem igénytelenség miatt) szerintem megfogja érteni. Persze ha nem egy kis 18 évesről van szó. Bár a leírtak alapján még mindig nem sikerült elképzelnem, hogy milyen lehet; de pl számomra ez nem lenne szakító ok.
2015. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!