Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakíthat azért a párom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakíthat azért a párom, mert nem vette még észre a csúnya fogaim, foghiányom?

Figyelt kérdés
Fogaim nem szépek és van egy foghiány is elöl. De szerintem a randinkon ezt nem vette észre, mert úgy mosolyogtam, úgy beszéltem hozzá. Végül összejöttünk tegnap. Szerintetek, ah később észreveszi majd, akkor szakít emiatt?
2013. aug. 2. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki minél hamarabb. Ha tényleg kedvel ez nem akadály
2013. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha te fiú vagy, és ő lány, akkor igen, sőt biztos!
2013. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, én úgy jöttem össze a partneremmel és az első csókunk is úgy történt meg, hogy foghiánya volt nem egy elöl, bár épp megcsináltatás alatt volt fogügyileg. Nagyon rosszak a fogai, még mindig van egy foghíja. Én vagyok a nő.

Kérdező, ha nem vette még észre, akkor jobb, ha minél előbb hagyod, hogy észrevegye. Ha tényleg szeret, akkor elfogad ezzel együtt is, ha pedig nem, akkor jobb, ha előbb derül ki, mint később. Egyébként nem lehet megcsináltatni?

2013. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Idióták... Ha szeret nem fog veled szakítani, ez hülyeség. A barátom régen boxolt, sok fogát így elveszítette, ráadásul amióta beteg a gyomrával azóta a sav marja neki. Abszolút nem zavar, hogy foghiányos és hogy csúnyák a fogai.
2013. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!