Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok van összetűzés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van összetűzés, hogy ki hogy képzeli a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Fával vagy nélküle,vagy milyen díszek legyenek,vagy elmenjetek ide vagy oda,ehhez-ahhoz a rokonhoz,vagy ajándékozzatok-e egyáltalán egymásnak valamit,vagy mit főzzetek ? Fontos nálatok ez az ünnep ? Mennyire befolyásolja a pénz az egészet,van ebből vita ? Egy 2 személyes karácsonyi szentestét ,mikor a pároddal vagy,hogyan lehet romantikussá varázsolni hogy ne sablonos legyen,és ne kerüljön sok pénzbe ?
2015. okt. 24. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam, hogy fehér karácsonyt szeretnék. Erre lecseszett, hogy rasszista vagyok.
2015. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem probléma,mi csak a fehér színt szeretjük.
2015. okt. 24. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem ha nem migránsok lógnak a fenyőnkön már nyert ügyünk van....
2015. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi két karácsony vagyunk már túl, az egyiken már úgy, hogy akkor már együtt is laktunk.

Nem volt vita egyiken sem. Előre megegyeztünk, megbeszéltük, hogy mit szeretnénk enni, hogy mit ajándékozunk (egymásnak ill. a családnak), hogy milyen lesz a fa, a díszek. A menetrend nálunk a következő volt. 24 - én közös karácsonyi ebéd, ajándékozás nálunk. Utána vacsora az én családomnál. Másnap vidéken vacsi az én családomnál. 26-án vacsora az ő szüleivel.

Én annó szépen megterítettem, főztem valami fimomat, közösen feldíszítettem a fát, kiöltöztünk, zenét hallgattunk, ajándékoztunk.jó program az is, ha elmentek sétálni valamerre, vagy korcsolyázni.

2015. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs. Az van amit én mondok. Ha nem tetszik, akkor külön karácsonyozunk, de az új évet is külön töltjük.


Nem fogok én karácson napján levezetni 250km-t mert ő látni akarja a családját. (akik mellesleg egész évben sz@rnak ránk)

2015. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs vita.

24-én kettesben vagyunk,másnap anyámnál,karácsony másnapján az apjáéknál.

Az ajándékokat közösen vesszük meg és együtt sütünk-főzünk.

2015. okt. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!