Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy "megfulladtok" a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2015. okt. 25. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Megfulladtak. Epp ebbol kifolyolag nem tudnak ide irni
2015. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, viszont a Balatonban egyszer igen :S
2015. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a barátom pont ezért rinyál.hogy megfojtom,mert annyira szeretem...hogy éllandóan vele akarok lenni,folyton ölelném,csókolnám,kedveskednék mindenfélével.de neki ez nem kell,hagyjam békén...
2015. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3, nálunk is ez van, pedig igyekszem a legtöbb szabadságot megadni, de neki mégis több kell, azt mondja, foglaljam le magam...

Le is fogom, már rajta vagyok. Engem nem lehet szeretni, ez van, el kell fogadnom:)

2015. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,a sok hazugság amivel esett kifejezetten fullasztó és úgymond undorító
2015. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen kapcsolatban, hamar véget is vetettem neki.. Óránként hívogatás, állandóan a nyakamon lógás, fú, most is kirázott a hideg. Akármennyire is szeretem a partnerem, független típus vagyok, kell egy kis levegő, nem tudom elviselni a pióca típust.
2015. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és volt ilyen kapcsolatom. (igaz,hamar vége is lett pont emiatt) állandó üzik, féltékenykedés. Nagyon gyorsan megszakítottam a kapcsolatot.
2015. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Az ex vőlegényemmel voltam még akkor együtt. Nagyjából a lánykérés után kattant be, bár már korábban is ragaszkodóbbnak tűnt, de azt hittem csak az újdonság teszi, és majd lenyugszik egy kicsit.

Távkapcsolat volt egyébként. Egyre többet féltékenykedett, félóránként hívogatott, smsekkel bombázott, ha nem vettem fel, mert besokalltam, akkor órákig hisztizett mikor este msnen beszéltünk. Egy idő után elkezdte mondogatni, hogy kevesebbet kéne találkoznom a barátokkal, hogy mi többet lehessünk együtt, majd később már meg akarta tiltani:D csak épp nem tudta megakadályozni, hogy találkozzak velük ha akarok.

Szakítottam is ezek miatt, mert már megfulladtam tőle, de esküdözött, hogy megváltozik, és könyörgött, így visszafogadtam. Hatalmas hiba volt.

A vége felé bevallotta, hogy követett is, mert biztos volt benne, hogy pasival találkozom akivel megcsalom. Az előtti nap mikor vége lett, nála voltam, összevesztünk a beteges féltékenykedése miatt, és elment. Csak másnap reggel jött vissza, és sírva bevallotta, hogy találkozott egy haverjával, elmentek egy házibuliba, ahol rámászott egy csaj, és lefeküdtek. Jött a szokásos szöveg, nem jelentett neki semmit, a nevét sem tudta bla bla bla...

Mikor közöltem, hogy akkor részemről vége köztünk mindennek, felpofozott. Én megdöbbenésemben és dühömben visszaütöttem. Ezek után veszekedtünk, hol könyörgött, hogy fogadjam vissza, hol elmondott minden r..bancnak, és közölte velem, hogy ne hagyjam el, mert úgysem fogok kelleni másnak.


Mi történt? Otthagytam. Az utcán még az anyja is utánam ordított, hogy bánatot okoztam a pici fiának, és tönkre fogják tenni az életemet. Fél évre rá le kellett cserélnem a telefonszámom, mert hívogatott, és smsekkel bombázott.


Ez az egész 9 éve történt. 5,5 éve már, hogy a férjemmel együtt vagyok. Egy normális férfival, nem egy olyan elmebeteggel mint az exem volt. életem legjobb döntése volt otthagyni a francba. Az ilyeneknek az orvost kéne meglátogatni, nem párkapcsolatba belemenni.

2015. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!