Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs többé közös érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs többé közös érdeklődési kör, eljött a vég?

Figyelt kérdés

a barátom "japán b*zi" lett..kb 3 éve kezdődött,rákapott az animékre,elkezdte tanulni a nyelvet,és pénzt gyűjteni arra,hogy kiköltözzön... gondoltam,majd kinövi,de ez egyre rosszabb...megismerkedett interneten egy lánnyal,aki hasonló betegégben szenved.eddig nem is zavart,sőt örültem,hogy nem engem untat...de mostmár ott tartanak,hogy ők ketten japánba költöznek,úgy baráti alapon..ha van kedvem én is mehetek ...wtf???!


igazából nem tudom miért vagyunk mi együtt...

vagyis de...én még mindig szerelmes vagyok,csak már nem tudom kibe..

N26


2015. okt. 25. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen csak csicska barátod lehet fiatal nő létedre, gratulálok hozzá :D
2015. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"igazából nem tudom miért vagyunk mi együtt" ha ez a gondolat felvetődik benned az már rég rossz. Abból ahogy leírtad, szerintem nem fogja a srácot különösebben zavarni, ha szakítasz vele.
2015. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Hívd fel a figyelmét, hogy Isten elítéli a japán b*zizmust, mivel az bálványimádás!


Pál apostol tollából, sziasztok. :)

2015. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen gáz már, amikor cseverésztek, pletykáltok a barátnőiddel, és te benyögöd, hogy az én pasim japán b*zi xD
2015. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de nem néznézek ki belőle,az tuti,nagydarab szakállas állat..lehet,hogy fejre esett..még egy éve van hátra az egyetemből,félek,hogy ahogy végez simán lelépne és itthagyna..
2015. okt. 25. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Mehetne a másikhoz.
2015. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jelentkezett cserediák programra,de csak valami kínai helyet kapott és azt nem fogadta el.
2015. okt. 25. 11:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már kiábrándultál belőle csak félsz attól,hogy egyedül maradsz,ezért vagy még vele.Valamikor nagyon szeretted és kapaszkodsz ebbe az érzésbe,de nehéz valakit tovább szeretni ha ő már nem akarja.
2015. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Manóka, itt nem arról van szó, amiről a kérdésben írtál. Akartam ide ilyen közhelyekkel jönni, de teljesen más a tészta. A barátodnak van egy eszméletlen hülye mániája, ami sehova nem vezet, és amúgy értelme sincs. Nem közös érdeklődési körötök nincs, hanem neki van egy, amivel az őrületbe kerget. Szerintem ha már így állsz, hogy nem tudod miért vagytok együtt, felejtsd el.
2015. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

japánt imádni igazán kúl dolog, szóva a barátod menőarc, merhá songokú! pikácsú! hádzsime! Nárútó! száke! kéjpop! felnőtt nők kislányruhákban! perverz hentaik! szenszej! tocsi-szán! kurma! beteg vén trottyok akik fiatal nőkt molesztálnak korhatár nélküli animékben! há ez menő!!!


Amúgy részvétem. A barátod elveszett :(

2015. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!