Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most állítsam választás elé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most állítsam választás elé? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátommal néhány hete vagyunk együtt.. azt mondja nagyon szeret, meg haverjai is mondják, hogy rólam áradozik mindig. De egy vmit nem képes letenni.. És ez a fű.. azt mondta leteszi ígér fűt fát, de persze nem hiszek neki. Mondtam, hogy szakítok vele, ha ismét tépni fog. Mondjam meg neki, ha nem fejezi be a füvezést akkor szakítok vele, vagy mi? Ha kérhetem normális válaszokat írjatok. Köszi!

17/L


2010. márc. 17. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
milyen hátrányaid származnak abból h szív?
2010. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
46%

eddig füvezett, jöttél te és közlöd vele tegye le. ez egy kicsit abszurd

ha füves akkor nem fogja egy csaj miatt letenni, mégpedig nem azért mert nem szeret hanem mert nehogy már te mond meg neki hogy mit csináljon és mit ne

én is így jártam és megkérdezte elé e fogadom így

elfogadtam akkor is ha nem szeretem hogy csinálja

ebből csak vitáitok fognak származni, ne csesztesd

amúgy meg nem kemény drog, ne szarj be

18L

2010. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
89%
Én össze sem jöttem volna vele, és elfogadhatatlannak tartok mindenféle kábítószert. Érthetetlen, hogy ha hasonlóan gondolkodsz, mint én, akkor miért jöttél vele össze, persze az más, ha később tudtad meg. Én biztosan megmondanám, hogy ha amennyiben nem hagyja abba szakítok vele és meg is tenném. Bár én már akkor szakítottam volna, amikor kiderült.
2010. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
Dobd ki ha nem képes letenni.
2010. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
miért tennéd? miért szakitanál vele egy szenvedély miatt? jogos a kérdés mi a károd ebből az egészből? hogyan sért ez téged? előtted teker? nemtalálkoztok ezmiatt? szüleid elitélik őt? hatóságokkal összetűzésben van? szerintem nem. egyszerűen kell neki levezetni a stresszt. ha nincs semmi lelki károd vagy másmilyen ebből kifolyólag akkor ne zavarjon. és igen, eddig füvezett pár hete ismer és tegye le?
2010. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
17:02 vagyok. És igen 16:56 a lényegre tapintott. Az elfogadásra. elfogadod minden piti gyarló mocskos hibájával azt akit szeretsz. és a drog kifejezést mint ártó dolgot ne hangoztassuk mert tudjuk a csoki is drog a cigi is a kávé is a szerencsejáték is. szóval szokd meg vagy szökj el de szerintem ha szereted lesz@rod.
2010. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Okoskodhattok, de a drog és a kábítószer nem ugyanaz. Nem véletlenül tiltott dolgok, aki ezt képtelen megérteni, azt én nem tudom megérteni. Ilyenkor érzem azt, hogy hiába a munkám és a tanulásom.
2010. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
köszönjük dr.csernus.
2010. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
89%
Gúnyolódhatsz, de néha tényleg nem ártana elgondolkozni, hogy merre tart ez a dolog. Manapság már mindent szabad és akkor én vagyok az idióta, amiért nem tolerálnám, hogy a párom illegális drogot használ? Meg az az idióta, aki elítéli? Ez számít antiszociális viselkedésnek? Nekem kellene kellemetlenül éreznem magam, amiért nem tartom megfelelő stresszkezelésnek a marihuánát? Akkor inkább leszel antiszociális...
2010. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

félreérted azthiszem

alanyi joga mindenkinek eldönteni mit fogad el a világból és mit nem. ezzel nincs semmi gond. de ha van valaki akit szeretsz tiszta szivedből évek óta és kiderül h könnyűdrogokat használ teszem azt fű,hasis vagy akármi akkor kidobod. holott évek óta nem vetted észre és csak kocadrogos pl? ez nem gúnyolódás csupán az hogy empátiából az ember elfogadja a társadalom minden rétegét olyannak amilyen hiszen változtatni nem sok esély van

2010. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!