Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell a párom, miért mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a párom, miért mond mást?

Figyelt kérdés
Nyáron bemutatott a barátainak a párom. Most tudtam meg, a barátai közösen rendszeresen kimozdulnak párostul a párjaikkal. Nekem ezeket úgy adta elő, hogy csak a férfi tagok találkoztak iszogatni, miközben a párjukat is vitték. Mi ilyenekre sose megyünk el, sőt, még nem is mentünk el ilyenekre. Vajon miért nem mondja el nekem hogy hívtak minket? Miért mond mást ezekről?
2015. okt. 26. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

lehet neked van valami jellem hibád amit nem akar a többieknek megmutatni, vagy épp téged akar megvédeni tőlük...


22F

2015. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy szégyellnie kellene engem, a volt barátnőjét vitte, engem akkor miért nem, ha szeret? amennyire megismertem őket, nem tűntek olyanoknak akik ne lennének szimpatikusak.
2015. okt. 26. 13:14
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén, mi a francért vagy vele, ha képtelen vagy tőle megkérdezni valamit? Erre a kérdésre egyedül CSAK ő fog tudni válaszolni!!!
2015. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én már kérdeztem tőle, hogy szégyell-e engem, azt mondta nem. De ez hogy sose megyünk sehova így ez már zavar.
2015. okt. 26. 13:26
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha azt mondja, akkor csak te képzeled be, hogy szégyell téged. És miért kérdőjelezed meg az őszinteségét?


Ha meg az zavar, hogy soha nem mentek sehova, akkor ezt is illene megbeszélnetek és programokat szervezni.

2015. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kirándulni se jártok meg semmi?
2015. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondom neki mindig hogy miért otthon ülünk, miért nem megyünk soha sehova. És olyankor csodálkozva néz rám, mert azt hiszi nekem jó otthon. Néha, de akkor is a szüleihez. Ahogy vége lett a nyárnak, már ki se mozdultunk.
2015. okt. 26. 13:36
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

"És olyankor csodálkozva néz rám, mert azt hiszi nekem jó otthon."


Mennyit szoktatok egymással beszélgetni, és mióta vagytok együtt, hogy ezen így csodálkozik és nem tudja, hogy te szívesen mozdulnál ki?


Ha vele nem megy, akkor menj el a barátnőiddel kirándulni, aztán ha látja, hogy sokszor mész ki, akkor remélhetőleg együtt is ki fogtok mozdulni.


De jó lenne vele közölni, hogy így el fog laposodni a kapcsolatotok, ha nem szerveztek közös programokat.

2015. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Autótok van?
2015. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én már korábban is szóltam neki, szeretek kimozdulni, nem szeretek otthon ülni. Ő meg úgy jön haza, hogy rákattan a tv-re, és képes addig nézni, amíg én ki nem kapcsolom. Vagy megbeszélünk előre valamit, és másnapra elfelejti. Múltkor bevásárlást, de beállt a garázsba, abból tudtam nem megyünk sehova... Sokszor mondtam neki, jó lenne ha X.-ék átjönnének, vacsizhatnánk, vagy valami, erre jön kifogásokkal, hogy ezért-azért nem...
2015. okt. 26. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!