Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell a párom, miért mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a párom, miért mond mást?

Figyelt kérdés
Nyáron bemutatott a barátainak a párom. Most tudtam meg, a barátai közösen rendszeresen kimozdulnak párostul a párjaikkal. Nekem ezeket úgy adta elő, hogy csak a férfi tagok találkoztak iszogatni, miközben a párjukat is vitték. Mi ilyenekre sose megyünk el, sőt, még nem is mentünk el ilyenekre. Vajon miért nem mondja el nekem hogy hívtak minket? Miért mond mást ezekről?
2015. okt. 26. 13:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Van autó, és szeret utazni, ezzel se lenne gond.
2015. okt. 26. 13:43
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján a pasid nagyon elkényelmesedett és azt várja, hogy te úgy ugrálsz neki, mint egy pincsi kutyus. Te pedig, mivel határozatlan vagy ezért belenyugszol, abba, hogy ha ő elfelejtette, akkor már nem is csináltok semmit, ahelyett, hogy a sarkadra állnál, és mondanád, hogy mára ezt terveztük és szeretnél kimozdulni.


A pasid lassan már h..lyére vesz téged, mivel látja a bizonytalanságodat és a határozatlanságodat, plusz már keresi a kifogásokat is.


Bocsi, de ez a kapcsolat hosszú távon nem fog így működni!

2015. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem ide tartozik, de pl. ma reggel szóltam neki, örülnék ha néha ő is elmosogatna, mert én este nem mindig tudok, és munka után rengeteg csetres vár rám, ő meg reggel sokat van otthon, ráérne, de amióta együtt vagyunk, én takarítok, mosok, főzök, stb... és ma reggel azt mondta, ő mindig elmosogat, én találtam ki hogy nem. Erre mondtam neki, ne merjen mással vádolni engem, mert mostanában nagyon ellustult, észre vettem rajta. Azóta sem keresett, pedig dél körül szokott írni, de már az is elmaradt.
2015. okt. 26. 13:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak még ma szakítasz ezzel az emberrel!

Nem ér már meg ez a kapcsolat egy másodpercet sem!

2015. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Meg kell csalni, megalázni, aztán otthagyni a fenébe, én ezt tenném.
2015. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a barátai közül valakinek Te nem vagy szimpatikus, és azért nem visz el?
2015. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!