Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nőként kezeljen a párom?

Figyelt kérdés
Mostanában otthon vagyunk, nincsen alkalmam kiöltözni, csinosnak lennem, mosok, főzök, bevásárolok, takarítok stb... kezdem elveszteni a nőiességemet, nem megyünk már étterembe, se olyan helyre ahova kicsíphetném magam. Múltkor szóvá tettem neki, szeretnék kikapcsolódni, felvenni egy csinos rucit, de azóta esténként a tv előtt ülünk. Múltkor vacsi után katalógusokat nézegettünk, vagyis ő. Közeledik hozzám, meg ilyenek, látom hogy szeret, de már nem érzem nőnek magam mellette. Nem akarom ezért hibáztatni őt.
2015. okt. 26. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

szexi fehérneműben csábítás? tehát nem a szokásos sima menet hanem kicsit felkészülni rá...

ez igaz nem csinos ruha, viszont kicsit kényeztetne a párod mint nőt...

vagy esetleg nem muszáj szex felé terelni a dolgot...otthon készítesz egy gyertya fényes vacsorát és amire hazaér felveszed a csinos ruhád, előkészíted az ételt...


22F

2015. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mind a kettő többször is megvolt már...
2015. okt. 26. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Itt szerintem az a baj, hogy határozatlan vagy és annyiban hagyod a dolgot.


"Múltkor szóvá tettem neki, szeretnék kikapcsolódni, felvenni egy csinos rucit, de azóta esténként a tv előtt ülünk."


És miért ültök otthon a tv előtt? Nincs szád megmondani, hogy te pedig ki szeretnél végre mozdulni? Ő pedig miért nem tartja tiszteletben azt amit szeretnél? Te pedig miért hagyod ezt?

Állj a sarkadra, és mondd meg neki, ha állandóan csak otthon ültök, el fog laposodni a kapcsolatotok, és már nem érzed magad nőnek, és szükséged van arra, hogy így érezz, és ehhez szeretnél kimozdulni.


Ha ezt szépen közlöd a pároddal, hogy mit érzel, és ha rendben van a kapcsolatotok, figyel rád, akkor megérti az érzéseidet és segíteni fog abban, hogy újra nőként érezd magad.


Egyébként meg szerintem ő meg elhanyagol téged, mert emiatt se érzed magad nőnek. Hisz, ha eléggé törődne veled, figyelne rád, akkor nem kellenének neked olyan csillogó rucik, hogy nőnek érezd magad. Elég lenne csupán a párod figyelmessége!

2015. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
More communication.
2015. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igazatok van, kommunikálni kell. Miért kell otthon ülni? Mert ő azt akarja? Annyi programlehetőség van, akár sétálni is el lehet menni.

Én egyébként azt gondolom, hogy ha egy nő már nem érzi magát nőnek egy férfi mellett, az nagy baj. Valószínűleg mindkét fél hibás, de ez most mindegy, mert egy nő nem attól lesz nő, hogy kiöltözik, hanem mert a pasi úgy áll hozzá.

2015. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk ez a kommunikáció dumát, mert kommunikálni csak akkor lehet, ha a másik fél is akarja és vevő rá. Ha egyoldalú a dolog és egyik fülén be, másikon ki, akkor semmit sem ér a kommunikáció.

Megértelek kérdező, mert én is ebben a helyzetben vagyok és hiába mondtam neki normálisan/hisztizve/szomorúan, akárhogy... leszarta, mert minden maradt ugyanúgy. Hiába beszéltük meg látszólag és már a szakítás szélén állunk.

Egyszóval a változáshoz két fél kell és ha ezt nem fogod tapasztalni, ne pazarolj rá több időt, mert egy férfi sem érdemel nőt, akiért nem képes semmit tenni.


20 L

2015. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mióta a párod, és hogy van-e gyereketek. És az sem elhanyagolható, hogy miért nem akar menni. Az élet sajnos nem a szórakozásról szól. De még azt is el tudom képzelni, hogy nincs is semmi baj, csak kevés az önbizalmad. Viszont ezzel tönkreteheted a kapcsolatotokat is.
2015. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegény pasi!


Semmit nem tudunk róla. Érdekelne, hogy a napi betevőt az öntödében keresi meg, napi 12 órában, 10-15 kilós öntvényeket pakolva, vagy 9-17.00-ig egy irodában gyártja a kimutatásokat?

2015. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!