Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már éreztetek ilyet? Ilyenkor mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt, az elején nagyon feltett, folyton parázott h elveszít, mindenbe bele szólt amit csináltam, folyton velem akart lenni, ezt természetesnek vettem, még az elején vagyunk a kapcsolatnak, gondoltam majd idővel elmúlik, de sajnos nem, egyre rosszabb lett, folyton mindenbe belém köt, egyszerűen úgy érzem elfojt a kapcsolatban, nem érti meg hogy tanulnom kell, nem beszélhetek ás lánnyal se a tudatával se a tudta nélkül, még kb a fiúkkal sem, igazából úgy érzem elvesztettem minden barátom, egész nyári szünetben is 2 napot voltunk külön, mégsem elég, egyszerűen nem bírom ezt így, semmi életem nincs rajta kívül, mindenért levagyok baszva, folyton azt hiszi megfogom csalni ha beszélek akárkivel(olyan szinten h az öcsémnek lett bnője, 1x vele jöttem haza, mert ugyanarra lakunk és féltékeny rá hogy megfogom vele csalni... egyszerűen itt tartunk h azt hiszi a saját öcsém csajával csalnám meg, pedig nekem ez már a második hosszú kapcsolatom és soha nem csalnék meg senkit, mert undorító dolog) ugyanakkor nagyon szeretem és a kapcsolatunknak nem csak rossz dolgai vannak, és egyszerűen nem tudom kidobni, de közben tudom hogy hosszútávon nincs értelme ha nem változik, mert ebbe belefogok rokkanni, hogy semmi önállóságot nem ad, folyton ellenőriz és birtokolni akar

2015. okt. 26. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni megbeszélni.Ezt így,ahogy leírtad,nyugodtan elmondhatod neki.
2015. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerencsére nem volt még dolgom ilyen lánnyal. Mondjuk, ha lenne sem maradék vele, engem senki ne akarjon ilyen szinten bekorlátozni. Azt javaslom, hogy állítsd válaszút elé. Vagy változtat ezen vagy szakítasz vele. Egyébként meg szerintem nagy bunkóság ennyire bizalmatlannak lenni valakivel aki ezt nem is érdemelné meg.
2015. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogod magad, és egy hétig sem teló, sem net, sem találka semmi!

És megmondod, hogy ez lesz ha mégegyszer erőlködik!


De egyszerűbb ha még most elmenekülsz!

Hány éves vagy?

2015. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és köszi a válaszokat, már próbáltam vele megbeszélni többször is és semmi okot nem adok neki amiért bizalmatlan lehetne vagy akármi, nagyon sok ember szeret, sok barátom van meg minden akik bíznak bennem, szal nem hiszem h velem lenne a gond, de egyszerűen nem tudom kidobni :(
2015. okt. 26. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"... Gyakran a nagyon féltékeny emberekről kiderül, hogy bizony éppen ők azok, akik gyakran járnak a tilosban, csak a párjuk ezt nem szokta észrevenni. Ehelyett ők gyötrik a párjukat féltékenységgel, és szinte paranoid módon meg vannak győződve arról, hogy a másik biztosan megcsalja őket, csak még nem sikerült lebuktatni...."
2015. okt. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, sztem is így van
2015. okt. 27. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

18 évesen nem kell még "lekötni" magad. Vedd lazán az életet! Szórakozz, bulizz, mert utána bánni fogod, hogy csak egy barátnőd volt egész életedben. És akkor majd meg akarod csalni!

2015. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!