Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy értelme a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy értelme a kapcsolatnak, hogy a felek nem bíznak egymásban?

Figyelt kérdés

Kölcsönösen eljátszottuk a másik bizalmát. Most dolgozunk kapcsolat újraépítésén.

Én a részemről nem érzem azt, hogy tudnék benne bízni.


2015. szept. 12. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat egyik legfontosabb alappillére a bizalom.. Személy szerint nem tudnék olyan kapcsolatban egy percet sem eltölteni, ahol ez nincs meg.
2015. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs. Ha nincs bizalom, nincs kapcsolat. Ti mar cseszhetitek.

18/L

2015. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felejtős, mi 2,5 év után szakítottunk hasonló okból.


Ő az érzéseiről hazudott fél éven keresztül, minden kettőnkre tartozó problémáját másnak mondta el, nekem semmit. Én pedig emiatt már nem beszélgettem vele, ha történt valami, magamban tartottam.


Ha nem érzed úgy, akkor ülj le, és szakítsatok, ne húzzátok már egymás idejét!

2015. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!