Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e értelme egy élettársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mariann1968 kérdése:

Van-e értelme egy élettársi kapcsolatnak, ha már nem tudsz bízni a párodban?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal kb. egy év után kiderült,hogy Ő még mindig a volt élettársának irogat szerelmes üzeneteket. Szakítani akartam vele,de azt mondta,hogy végleg lezárta azt a dolgot és a nőnek közben lett egy párja. Sajnos ott eltört valami bennem,hiába szeretem nem tudok megbízni benne. Vannak jobb és rosszabb időszakok. Most pl. több alkalommal az történik,hogy éjjszaka mikor munkából hazajön és azt gondolja,hogy már alszom kivonul a WC-re a telefonjával és csak sokára jön vissza. Ha megkérdezném miért simán kitalálna valamit. Meddig lehet így élni valakivel?
2015. okt. 10. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ennyire döntésképtelen vagy felnőtt nő létedre?


Ha látod, hogy sz..r a kapcsolatod, akkor minek vagy még mindig benne?

Azt hiszed, hogy ez jobb lesz?


Ha te magad is érzed, hogy ez a kapcsolat már nem működőképes, akkor őszintén, mire vársz még? Miért vagy még mindig vele?

2015. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs értelme így a dolognak, tudod mit kéne tenned szerintem csak félsz meglépni , na ugyanígy vagyok én is.
2015. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban félek megtenni..sokáig éltem kér gyerekkel egyedül kényelmetlen kis lakásban anyagi bizonytalanságban és amikor felépítettünk egy kényelmesebb életet kiderültek ezek a dolgok.
2015. okt. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!