Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mitől jó egy férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mitől jó egy férfi az ágyban?

Figyelt kérdés
Hogy lehet valaki jó, más meg nem? Mit ront el a rosszabb?

2015. okt. 27. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Apám nagyon szép beszámolót tudna ehez írni.
2015. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeretem eléggé.


Én ezt szűrtem le. Akibe szerelmes lettem 2 nővel volt életében, és nulla rutinja volt. Eszméletlen vele az ágyban, hozzá is mentem.


Aki rutinos volt, jó volt, de mivel nem szerettem, nem remegett tőle a lábam.

2015. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatba és a szeretkezésbe beletett érzelmek miatt lesz valaki számomra jó az ágyban. És ezt nem lehet erőltetni. Vagy jön természtesen (mert szeret) vagy nem.

A "rosszab" nem érez irántam semmit, csak magára figyel.

Számomra ennyi a nagy "titok" :D

2015. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

csak a sajat velemenyemet tudom irni:

lehet barmilyen gyakorlatlan, durva, kedves, puha, kemeny, akarmilyen fiu/ferfi, ha bele vagyok zugva, akkor "jo" lesz az agyban


ha erzelem nelkul fekszem le valakivel (tehat nincs 'jaras', csak sex) akkor minel termeszetesebben viselkedik, annal jobb lesz

ha csak picit is megsejtem, hogy valami miatt feszeng, zavarban van, felenkeskedik az csak ront a helyzeten es valoszinu nem talalkozunk tobbet

2015. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt rossz a szex úgy, hogy szerelmes voltam. Ez alatt értek rágölcsölést, erekciós problémákat, a kreativitás, megújulás hiányát vagy akár önzőséget is, ide vehetjük azt is, amikor nekem nem jelentett semmit a másik, nem szerettem igazán. Jó volt az a szex, amiben odafigyeltek rám, fontos volt az én orgazmusom és természetesen maximálisan működött a kémia, és voltak érzelmek mindkét részről.
2015. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Én személy szerint nem értek egyet azzal, hogy ha szerelmes vagy valakibe azzal jó. Életem szerelmével sosem volt igazán jó a szex. Azt hittem velem van a baj, hogy nincs orgazmusom soha, hiszen szerettük egymást, mi más lehet a baj? Most egy szex kapcsolatban vagyok (még mindig nem hevertem ki a válást lelkileg) egy férfivel akihez vonzódom, de nem vagyok belé szerelmes. Nagyon jó vele a szex. Tapasztalt, türelmes, elfogadó. Jobban elfogad engem testileg-lelkileg mint az életem szerelme tette.
2015. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Semmi extra nincs ebben, ha jó pasi vagy (arcra jóképű, jó testalkatú, legalább egy átlagos de inkább annál méretesebb nemi szervvel) akkor automatikusan jó leszel az ágyban, nem is kell különösebb rutin hozzá. Ha ezen feltételek nem teljesülnek, akkor vagy az van, hogy rossz leszel az ágyban is, vagy el se jutsz az ágyig, csak max egy prostival.
2015. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
osztom a hatos velemenyet. nem csak attol fugg hogy mennyire szeretjuk azt amivel epp lefekszunk. a hozzaallas is szamit. ha csak beteszi meg kiveszi azzal nem sokra megy egy no hiaba szerelmes.
2015. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6: mert az életed szerelme türelmetlen volt, vagy mi rosszat csinált? el se tudom képzelni, hogy ezt lehet rosszul csinálni, kivéve, ha gyorsan ellövik a muníciót.


Hogy lehet valaki figyelmetlen?

nem olyan változatosan lehet betolni a péniszt egy hüvelybe, inkább valami más lehetett itt is, nem?

2015. okt. 28. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én testem bonyolultan működik és ő nem vette a fáradtságot hogy kitanulja megértse, ráfogta, hogy vannak nők akinek ez nem jön össze. Nem ment el hamar, de nem lett belőle soha semmi.

A szeretőm szerint ilyen nincs, és tényleg csak az első alkalommal nem jött össze.

2015. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!