Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, hogy felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy felnőttként férfiasabb legyyen a párom?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy a családi minta roppantmód fontos, ami belénk égett kisgyermek korunkba, hozzuk szépen a felnőtt kapcsolatainkba is.

Jelenlegi kilátások: Párom szülei: zsarnokoskodó elnyomó, mindig az legyen, amit ő mond anyuka, és egy visszahúzódó elnyomott apuka…

Az én szüleimnél bár nem volt ekkora kontraszt, de lényegében hasonló volt a felállás, anyu hangos zsarnokoskodó, mindig az legyen amit ő mond, és csendes visszább húzódó elvonuló apu.


Belém ez a modell égett kiskölyökként. Természetesen én már tudatosan sokkalta inkább lágyítom magam, de a párommal már egyszer szakítottunk, ő arra hivatkozott, hogy mellettem nem tud férfi lenni.

Nem egy túl határozott férfiról van szó… Én meg egy határozott nő vagyok, viszont kompromisszum kész.

Kibékültünk, újra együtt vagyunk. De látom már előre, hogy ugyan az lesz az életünk, mint a szüleinknek.



2015. okt. 27. 23:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Párom (férfi) 29

Én ( nő ) 25 évesek vagyunk

2015. okt. 27. 23:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen közegben nem könnyű népszerűnek lenni!

Én is éltem hasonló körülmények között.

Most a barátnőm "sárkányosodik", klímaxol! De legalább ez addig tart amíg jó! Ha nem, külön utakon folytatjuk!

2015. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

25 éves nőként lehetnél igényesebb és válogatósabb. 10 év múlva már amikor kezdenek megereszkedni a bájaid, onnantól nem lesz ilyen kánaán a választék pasikból, mert mindeni a 20as csajokra hajt.

Ha változtatni akarsz az előre láthatóan kilátástalan jövődön, tedd meg most és lépj.

2015. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs.
2015. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!