Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexmániám tönkreteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexmániám tönkreteszi a kapcsolatom? N

Figyelt kérdés

Előre szögezzük le, nem ment át rajtam a fél város, hosszú kapcsolataim szoktak lenni, és abból is nagyon vállalható számú.

Viszont nem kicsit szexfüggő vagyok. Napi egy-kettő simán jöhet, emellett még igényem van saját magammal is ellenni. És sajnos ez nem csak a páromra terjed ki. Sose csaltam/csalnám meg, de ha meglátok valakit, akinek erős szexuális kisugárzása van, és az esetem, gondolatban már össze is gyűrtem a lepedőt vele. És ez elég kellemetlen, főleg munkában, ha kérnek valamit, én meg máshol járok, és nem mondhatom meg, hogy "Jajj, ne haragudj, nem hallottam, mit szeretnél, mert belemerültem, hogy gondolatban épp a konyhaasztalon csináljuk"

Hiába van orgazmusom, lelkileg nem tudok kielégülni.

A másik, hogy azt élvezem, ha már kb az ájulás szélén vagyok, és némi enyhébb erőszakot, szóval sok bennem a defekt.

A párom meg nem ilyen. Ő inkább csoki, virág, romantikus vacsi, finom szeretkezés, nem kapd el a haját és ess neki hátulról


Tudnék még változni?


Perverz privátok kíméljenek.


2015. okt. 28. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen, keress egy hozzád hasonló ürgét
2015. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudnál változni, erővel biztosan nem úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

Ez most olyan, hogy vagy neked lesz rossz vagy neki. Vegyél valami turbó vibrit és használd gyakran.

2015. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó fej lehetsz a stílusod alapján :D Hát figy, ha zavar, akkor menj el egy szexuálpszichológushoz. Nem ciki.
2015. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 RRR ***** válasza:

talán a pasiddal beszélj erről

ha nem direktbe akkor virág nyelven,,,,,lehet ő benne lenne,csak nem tudja,hogy te ezt élveznéd,szeretnéd

2015. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi, 76-os :D

Már gondoltam rá egyébként, csak nem jutottam el a megvalósításig

2015. okt. 28. 22:59
 6/19 A kérdező kommentje:
A pasimmal már nem egy beszélgetésen vagyok túl, és elég konkrét voltam vele, évek óta együtt vagyunk. Rávezetni is próbáltam, de neki így nem megy.
2015. okt. 28. 23:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Nimfomán vagy, mármint orvosi értelemben.


Volt olyan pasid, aki kellően durva volt veled? És akkor sem voltál lelkiekben kielégült?


Változni tudsz, de szerintem gyökeresen nem.

Hány éves vagy?

2015. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem volt még, valahogy nem az ilyeneket fogom ki.


22, szégyen a fejemre :D

2015. okt. 28. 23:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Alkalmiban sem?
2015. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez most senki sem fogja elhinni nekem, de nem volt még alkalmim. Szinte állandóan kapcsolatban vagyok valakivel 1-2 évre, így nem fér bele, nem alakul úgy (ajj, mindjárt kiderül, hogy még kapcsolatfüggő is vagyok)
2015. okt. 28. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!