Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi/fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi/fiú, aki nem nősülős típus?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem--> Ha a barátnőd nagyon szeretne már férjhez menni és ha nagy nehezen is, de pl.meggyőzne arról, hogy elvedd feleségűl, akkor mit gondolsz, hogyan alakulna a későbbiekben a házasság?, mivel te nem akartál megnősülni, csak "ráderőltette"


Kort is írjatok!


2010. márc. 18. 07:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam. Meg is bántam. Nem váltunk el, de ha egyszer megtörténik soha soha többet nem nősülök. 30F
2010. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már lenne kedvem nősülni.. csak most nincs kivel :( F26
2010. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A 40 éves volt férjem esküvő után pár hónappal kinyögte, hogy nem akart nősülni, a kisfiunk 8 hónapos korában, hogy gyermeket sem akart soha, de már válófélben vagyunk. 27L
2010. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd magadra erőltetni, ha te nem akarsz nősülni ne tedd később majdnem biztos megbánod. Ha nem akarsz nősülni azt is jelentheti, hogy a mostani párod nem az igazi.

Hozzá teszem én boldog házasságban élek, de én el is akartam venni a feleségem. 40/F

2010. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Soha nem nősülnék meg.
2010. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én párom nagyon jól tudja, hogy szeretnék férjhez menni (mint úgy általában a lányok:-D). Miután elkezdtünk járni egymással szó volt a gyűrűről. "Megbeszéltük" hogy Karácsonyra azt kapom. Aztán mondta, hogy most nincs rá keret úgyh ne számítsak rá. Végül azt kaptam, csak meglepetésként akarta a dolgot. :-D És szokta mondani, hogy "úgy elvesz mint a huzat". Pedig ő soha nem akart megnősülni. :-D De án megváltoztattam a véleményét. Szerencsére!

23/Nő

2010. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Eszem ágában nincs!!! 29/F
2010. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ricsi0503 válasza:
Szerintem felesleges dolog attól nem fogod jobban szeretni a párodat,de ha mégis szakításra keróül a sor akkor meg csak nehezíti a dolgot családot lehet anélkül is alapítani,persze a lányoknak/nőknek ez egy fontos esemény az életükben sok férfi ezért nősül SZERINTEM
2010. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is abszolút házasságpárti vagyok,és ha egy kapcsolatomnál kiderülne,h a másik fél nem akarna soha nősülni,hát szakítanék vele de rögvest!23L.
2010. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

30 éves koromig nem tervezek megnősülni...de hát kitudja mit hoz a sors

20/F

2010. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!