Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem belé, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem belé, de ő nem szerelemből szeret. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. 2 hónapja vagyok "együtt" egy 43 éves férfival. Teljesen találtunk egymásra. Jó vele minden egyes eltöltött perc. Sajnos ritkán találkozunk és vannak napok mikor egyáltalán nem is beszélünk. Nekem nagyon hiányzik mindig. Tegnap beszélgettünk. Elmondtam, hogy nekem ez így kevés, és hogy vele szeretnék lenni. Szerinte sietek a dologgal. Szereti a társaságom, olykor én is hiányzom neki, de ő nem szerelmes. Viszont én így nem bírom. Nem tudtam neki megmondani, hogy akkor szakítsunk, mert annyira szeretem. Sok a korkülönbség köztünk. Mindkettőnket zavarja egy kicsit, még ha nem is beszélünk róla. Nem akarom elveszíteni, de minden nap úgy érzem, hogy az ellenkezője történik, mint amit szeretnék, és csak távolodunk egymástól. Ő most szabad akar lenni, amit engedek és nem mászom a nyakára. Bevallotta, hogy 2 hónapja csak szexet akart tőlem, de ez változott a részéről. Mégsem tudok benne bízni. Tanács? Legokosabb döntés lenne szakítani, de teljes szívemből megszerettem.
2015. okt. 31. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadárkodni,de eljöhet még a nap,amikor fel sem veszi a telefont,és kiderül,hogy csak a testedet akarta végig.Persze ezt nem mondja,mert nem akar megbántani.Igazából az ilyesminek nagyon gyakran ez a vége,én is átmentem ezen.Sajna neked kell időben lépned,ha nem akarsz sérülni.
2015. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 43-éves pasi független,vagy várja otthon az asszony meg a kölkök?
2015. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Független pasi. Néhány hete még minden nap írt, felhívott. Most annyit se kapok napokig, hogy szia. Elszomorít, és a sírás kerülget folyton. Nem vagyok így boldog, hiába beszéltük meg a dolgot. :( Nem bírok lépni.. Már-már várom, hogy találjak valakit, aki eltereli a gondolataimat róla, hogy szerelmes legyen olyanba, aki megbecsül. Régóta voltam egyedül. Futó kapcsolatok után jött ő. Túlságosan is ragaszkodó vagyok.
2015. okt. 31. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak te vagy,aki ragaszkodik,ez a baj.Nyilván az elején,míg meg nem kapja,amit akar,mindenki pedálozik.Aztán ha ráun a játékra,szép finoman távolodik.Gyanúm szerint itt is ez történik.Ha okos vagy,te leszel az,aki időben lép.
2015. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióta ismered az emberkét? Írhatsz privit is, hasonló helyzetem
2015. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!