Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagias kapcsolatból rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias kapcsolatból rendes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Létezik az hogy egy lány évekig csak a pénzéért szeret egy fiút majd egyik pillanatról a másikra már komolyan szeretni és nem csak a pénzét?
2015. nov. 1. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évekig? Az azért fura. Azt inkább el tudom képzelni, hogy kezdetben imponál neki a pasi anyagi körülménye is, bár én eddig egyszer sem ez alapján döntöttem, de ha ez pár hónapi ismeretség után nem válik érzelmi alapú kapcsolattá, akkor szerintem már nem fog.
2015. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhetetlennek tartom. Ha évekig ebben él, akkor gondolom jó neki a megszokott helyzet, élet és ezen nem is szeretne változtatni.
2015. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nekem is nagyon furcsa mert én sem e szerint választok párt és el sem akartam hinni mert a felszín mást mutat. Később derült ki számomra hogy elég gyakran veszekednek és érthetetlen számomra hogy miért nem hagyja ott az egyik a másikat. Csak arra tudok gondolni hogy így kényelmes nekik.
2015. nov. 1. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!