Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Össze vagyok zavarodva már és senkit se akarnék megbántani?

Figyelt kérdés
Hát lehet hosszú leszek de megköszönném ha elolvasnátok. Régebb próbálkoztam egy lánynál akivel szinte összejöttem hát jóformán össze is jöttem csak a lány kihátrált belőle mert nem szeretett volna egyik kapcsolatból másba lépni így hát unna valahogy elmaradtunk egymástól s nem beszélgettünk utána egyéb dolgok miatt is... Próbálkoztam én jopárnál kevés pozitívummal de lazábbra véve nem nagyon érdekelt úgy is kerestem egy személyt akiben megkapom azt ami nekem kell, egy olyan személyt akivel tényleg komolyan is lehet egy kapcsolatot gondolni s nem kihátrál stb. Ebből adódóan találkoztam is eggyel akivel huh nagyon közös nevezőn voltunk s vagyunk de messze lakik s ha összejönnék vele hónaponként egyszer kétszer láthatnám megérné így? s mig vele nem találkoztam egy szórakozóhelyen beszélgettem egy másik lánnyal aki hhát mondjam úgy megfogott benne valami amire azt lehet mondani na igen... Viszont a lány hol visszakozott hol nem vagyis nem tudom eldönteni mit is akar... s közbe pedig ír szinte minden nap az a lány is aki tőlem távol él (suli miatt közelebb lakik viszont sokat tanul nincs ideje hétköznap ,végzős ..én már 2 éve végeztem) s nem szeretném megbántani ha összejönnék másikkal ha ugy alakulna... valahogy nekem sosem müködtek a távkapcsolatok ezért nem erőltettem de folyamatosan keres... én meg próbálkozok ennél a másiknál ahol hát remény van s esély is de idő kellha sikerül...eközben mostanság elmúlt 2 hétben hirtelen folyamatosan rám irt az a lány akit legelsőnek említettem s irtó komolyra kapcsolt már találkozni is akar ( viszont még nem taliztam vele nehogy összejöjjek vele ,sosem irtam én rá nem erőltettem semmire csak spontan beszélgettem vele nem azért hogy most összejöjjek de még mindig bejön...) na itt akad az én problémám ... persze amikor én próbálkoztam nem kellettem egyiknek se most meg mindegyik ír rám s már nem tudom mit csináljak ...bánt a lelkiismeret vagy tudom is én... mindegyik remek lány s érzelmek is fűznek hozzájuk ami komollyá is válhat bármelyiküknél.... s leszögezném egyiknél sem egyszerre probálkoztam... ha nemet mondott az egyik 1-2 hét után probálkoztam a masiknál vagy még hosszabb idő után... s a lényeg most aki messze lakik s aki ujból akar túlem valamit azok bejonnek s összejönnék velük de akkor mit mondjak a masiknak?.... s akinél vagyis a harmadiknál akinél probálkozok ott még alakul vlmi de nem tudom összevagyok zavarodva de megbantani sem szeretnek senkit se....:( remelem érthető picitbelebonyolodtam már nekem se tiszta :P
2015. nov. 1. 21:59
 1/2 anonim válasza:
fuh hát ez igy durva sztori de válaszd a közelebbit és amelyiket jobban kedveled :D ha már van választás :D a többinek meg simán írd meg hogy csak barátot látsz benne ne haragudjon de már nem úgy érzed a dolgokat :)
2015. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:

Az első lány jól tette, hogy nem lépett egyik kapcsolatból a másikba. Ha megtette volna, szívás lett volna és nem kapcsolat, mert akkor még érzelmileg nem zárta le az előző kapcsolatát. Így csak vergődtetek volna és nem lett volna igazi szeretet.

Azt mondod, hogy a távkapcsolatok neked nem működtek, most mégis azt kérded, hogy belemenj-e. Ez kissé ellentmondásos, nem? Neked megérné egy kapcsolat úgy, hogy 2hetente vagy havonta látod a barátnődet?

A harmadik elég bizonytalan teremtésnek néz ki, ez a hol akar valamit, hol nem dolog olyan, hogy szerintem ő sem tudja, mit akar. Nem hinném, hogy ez részéről komolyabb vonzalom lenne, mert az nem így néz ki.

Szerintem találkozz azzal, aki most újra felbukkant, aztán a beszélgetésből majd kiderül, hogy mik a szándékai. Ha meg összejössz vele, a másik kettővel tudod közölni, hogy ez van. Lényeg, hogy ne sunnyogj, mert abból arcraesés lesz.

2015. nov. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!