Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez nem pedofilság a párom részéről? Komolyan én fújom fel?

Figyelt kérdés

A párom30éves.

AZ egyik haverjának pedig van egy 14éves kislánya, aki évek óta szerelmes a páromba.


A pasim mesélte: hogy 2hete a haver bevitte magával a kislányt a munkahelyre, mert a leányzó látni szerette volna a páromat.

A pasim pedig kedves akart lenni, és meghivta a lányt egy forrócsokira meg beszélgettek. Plusz a pasim zavarba is hozta a kislányt hogy "Húú,ha tudom hogy látogatóba jössz akkor átöltözök csinibe"


Most meg látom közösségin,hogy a haver írt a közös képünk alá,hogy "Ha 1éve jártok...akkor hogy jön a képbe a lányom? :)))"

engem ez zavar...a pasim azt mondja felfújom,hisz ez csak poén mert alapból vicces hogy engem az zavar hogy egy gyereke szerelmes belé...


De nem értem mi a poén azon,hogy a kiscsaj szerelmes belé.


Mondtam a páromnak,hogy remélem nem pedofil vagy ilyesmi. AZért mégiscsak egy gyerekről van szó,mire Ő csak nevetette hogy ennyire nem lehetek nevetséges hogy ilyeneket gondolok.


Nagyon zavar,hogy teszi magát egy gyereknek meg hogy ezen poénkodnak.

Eléggé rossz abba belegondolni,hogy esetleg egx pedofil hajlamú ember a szerelmem vagy ilyesmi...

Vagy ez tényleg csak viccelődés köztük és ne is törödjek vele???


2015. nov. 2. 12:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Abból a kiscsajból pár éven belül nagy csaj lesz. Ha majd 18-20 éves lesz, akkor majd lehetnek problémák, ha még mindig oda lesz a pasidért.
2015. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
egyáltalán az zavar hogy 30éves létére foglalkozik egy gyerekkel csak azért mert a kiscsaj szerelmes belé...nem is értem
2015. nov. 2. 12:33
 3/27 A kérdező kommentje:

első.

ettől énis félek...hogy pár év múlva jó csaj lesz belőle..és akkoris rá lesz mozdulva a pasimra

2015. nov. 2. 12:34
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
igaza van a pasidnak. kicsit olvass utána mi az a pedofilia... meg nincs benne a btk-ba hogy egy 14 éves kiscsaj nem találkozhat egy 30 évessel. még le is feküdhetnek legálisan
2015. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyél már fasz! Egy 14 éves lány már nem kislány, némelyiknek nagyobb melle van, mint egy 30 éves nőnek, és aki egy 14 éveshez vonzódik, az nem pedofil. A pedofilok kisgyerekekhez vonzódnak, nem tinilányokhoz. Meg pár év múlva már elég nagy lesz a csajszi, hogy a párod megkefélje.
2015. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező pár év múlva utilaput kötnek a talpaidra-)
2015. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Nyugi kérdező, a pedofília az ovis korosztályt kedveli leginkább, max az általános iskolák alsó tagozatát, egy 14 éves már túl idős nekik.


Amiatt meg ne aggódj, szerintem ez csak egy általános kedvesség részéről a haverja lányával szemben, semmi komoly. Ez általában egy olyan dolog szokott lenni, ami megmosolyogtatja a 30 éveseket, de ennél többet nem tesz. Kicsit örömöt okoz a kislánynak pár kedves szóval, legyen szebb napja, és ennyi. A kislány is ki fogja nőni ezt a rajongást idővel, szerintem 18-20 éves korára már eszébe sem jut a párod. Vagy ha mégis, akkor csak mint az apja haverja, ennyi.

2015. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha ő is kislánynak érzi, akkor nincs miért hisztizni.

Ha téged szeret, nyilvánosan csinált egy kis semmiséget egy tinivel és még csak nem is félre érthetőt...

CSak te vagy féltékeny feleslegesen.

2015. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Sunshinedoll ***** válasza:
40%

A párod kihasználja egy 14 éves kislány rajongását, ami teljesen elfogadhatatlan és undorító dolog.

A kislány apját is be kéne zárni, mi az, hogy ilyeneket kommentelget, és ő jópofának tartja? Annak a kislánynak nincsen anyja?

Az egész baráti társaságot le kéne csukni, de legalábbis jól megveretni valakivel, amiért egy kislányon vihorásznak.

2015. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az egeszbol az lett hogy a parom kitorolte az egesz kozos kepunket ami ala indult ez az irogatas...es jol ossze is vesztunk
2015. nov. 2. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!