Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hív annyit, mint régen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hív annyit, mint régen. Ha én hívom,5 esetből négyszer tuti nem veszi fel, és csak órák múlva hív vissza. Ez lehet simán nemtörődömség, vagy elmúlt részéről?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt. Fél éve megy ez a telefonnal kb. Együtt élünk, és napközben min 1 , max 2 alkalommal szoktunk beszélni. Általában ő szokott hívni. De ez a nem veszi fel totál kiakaszt. Nem hívogatom, így gondolom, ha hívom tudhatná, hogy fontos, nem csevereszni akarok. Mindig azt mondja, hogy nincs nála a telefon, és nem szokta nézegetni. Úgy érzem és tapasztalom más dolgokban, hogy belekényelmesedett a kapcsolatba. Hogyan lehet kicsit felrázni. 34/n
2015. aug. 5. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha egyutt eltek, mi a francnak telefonalgattok napkozben? Raadasul minden nap? Mi lehet olyan fontos, ami nem varhat delutanig/estog, amig hazaertek?


Ha valami komolyan fontos, es nem veszi fel a telefont, irnek egy smst, hogy ez a szitu, hivjon vissza amint megkapja. Lehet, hogy mar nagyon unja, hogy mindig hivogatod, es o nem is erzi fontosnak azokat a dolgokat, amiert keresed.


Oszinten szolva engem is teljesen kiakasztana ez az egymason csunges, pedig imadom a baratom.

2015. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem hívogatom. Ha együtt élünk nyílván nincs olyan dolog, amiért napközben beszélnünk kell. Az esetek 10%ban hívom én. Pl ma ő abban a városban van, ahol telefonáltak, hogy elkészült egy leletek a kórházban. Miért is kellene nekem csak azért 30 km-t autózni, mikor neki 2 perc. Ezt gondolom ráér este megbeszélni, elvégre ez már hivogatás.... Azért köszi
2015. aug. 5. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kicsit felfújod.
2015. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: Elnezest, ebbol a mondatbol '. Együtt élünk, és napközben min 1 , max 2 alkalommal szoktunk beszélni.' nem ez derult ki, innen ugy tunik mindennapos a tortenet.


Amugy ha ilyen van, ahogy elobb is irtam, megirnam neki egy smsben, hogy ez a szitu. Ha megnezi, es latja, hogy tenyleg fontos, akkor csak reagal..

2015. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan munkatársam akit az "asszony" hívosgált állandóan, azt csinálták mint valami tinik. 40 éves volt a munkatársam én 24. A többiek is mind ilyen idős korosztály voltak, de ők is állandóan kiröhögték szerencsétlent, hogy minden cigi szünetben bekell jelentkeznie trécselni.


Ha tényleg fontos sms, ha meg nem akkor pedig nem kell rajta pattogni, elég kellemetlen, ha az ember nincsen annyi szabad tere, hogy ne a telefonhívás fogadására készenállva legyen a nap minden percében.

2015. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!