Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert viselkedik a kollégáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik a kollégáim előtt ugy mintha atnezne rajtam?

Figyelt kérdés
Vagy egy párom a munkahelyen. Persze titkoljuk a kapcsolatunkat.Ha valaki csatlakozik hozzánk mikozben beszelgetunk akkor atnez rajtam. Ha ketten vagyunk minden ok. Fél h fény derül arra h járunk? Miert viselkedik ilyen furcsán egy ferfi? Ha kolleganővel beszelgetek akkor ahhoz mindig hozzáér,hozzam Sosem.
2015. nov. 2. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jaaj, miert kell dugni munkatarssal, tok kinooos! Most mar edd meg amit foztel.
2015. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gabishka ***** válasza:
77%
igen fél hogy kiderül
2015. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
vagy gáznak tart:)
2015. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Clark Kent.. ***** válasza:
Szerintem is gáznak tart.
2015. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha gaznak tartana akkor nem dugna.
2015. nov. 2. 14:51
 6/16 anonim ***** válasza:
hát dugásra még jó vagy neki..
2015. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

"Ha gaznak tartana akkor nem dugna."


Kérdező!


Ezt meg onnan a fenéből veszed!? Én ismertem olyan pasit, aki megdugott egy csajt (másokkal együtt), de tőlem külön kérte, hogy nehogy nyilvánosságra hozzám már ezt, tehát szégyellte.


Akkor meg? Miről beszélsz? Azért, mert kefélget, lazán tarthat gáznak, ne beszélj már butaságokat. Vagy azt gondolod, hogy gáz nőket nem szoktak dugni a pasik? El vagy tévedve...

2015. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezzel nem ertek egyet. De hat ez vam. En sem kufircolok olyan csávóval akit szegyellek.
2015. nov. 2. 15:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: Te olyan hulye vagy hogy arra szavak nincsenek,csAk KIHASZNÁL TÉGED VÁGOD?
2015. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Clark Kent.. ***** válasza:

Hogy egyet értesz-e ezzel, vagy sem, az nem számít.


Ez egy létező jelenség. De akkor, hogy még egy példát hozzak: Egy régi ismerősöm járt olyan csajjal, akiről úgy nyilatkozott utána, hogy nem volt szép, és még finoman is fejeztem ki magam, ha jól emlékszem. Tehát gáznak tartott a csajt, de arra, amire kellett, jó volt.


Kérsz még példákat, vagy ennyi elég volt?


Ringathatod magad álomvilágba, hogy te egy álomnő vagy a pacák számára, de jó lenne felébredni és kinyitni a szemed. Egy férfi nem viselkedik úgy azzal a nővel, aki fontos neki, ez csak a te képzeletbeli világodban létezik. Ezt a viselkedést csak azokkal a nőkkel engedik meg maguknak, akit gáznak tartanak, valamilyen okból kifolyólag, de "arra" jó.


Én is így viselkednék, ez egy létező férfi magatartás.

2015. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!