Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalhat meg úgy férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalhat meg úgy férfi, hogy szereti a partnerét?

Figyelt kérdés
Ha a férfinak nagyon elege van, nem lát ki a problémákból, vagy nagyot csalódott, összetört lelkileg. Mégis mi viszi rá az embert egy ilyen lépésre? És innen van-e még visszaút?
2015. nov. 2. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

férfiak nem gondolkodnak ezen,csak ha már megtették..

sajnos elég szánalmas lények

2015. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Visszaút hajszálnyi van, ha mindkét fél odateszi magát és akarja (legalábbis a pszichológus ismerősöm szerint). Én nem hiszem, hogy aki szereti a társát, az képes megcsalni. Nem szeretet az, csak önzés vagy szimpla gyávaság. Kell ez is, az is. A problémákat meg megbeszélni kell és nem tetézni. Ha elege van, akkor le kell ülni és megoldást keresni. Egy egészséges lelkű férfi reakciója a problémára az, hogy megoldást keres és nem az, hogy elmenekül előle. Aki ezt másképp vezeti le, az először magában keresse a bibit, ott lesz az!
2015. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Én akkor is megcsaltam a barátnőmet amikor totál bele voltam zúgva. Egyszerűen azért mert adódtak a lehetőségek más csajoknál, és nem akartam kihagyni.

Nekem a szüleim elváltak, mert mindketten első szerelmei voltak egymásnak és korán össze is házasodtak, majd 2 gyerek után rájöttek, hogy totál nem illenek egymáshoz. Ebből az okból kifolyólag apám mindig is azt mondta, hogy amíg fiatal vagyok, csajozzak össze-vissza, éljem ki magam rendesen, és 35 éves korom előtt ne nősüljek meg, majd ha csak halálosan szerelmes leszek valakibe és már lesz elég tapasztalatom, hogy el tudjam dönteni, hogy egymáshoz illünk-e.

Én megfogadom a tanácsát, azóta is rengeteg csajjal volt már dolgom, és a fiatalság erről szól, nem a hűségről, majd elég lesz akkor hűségesnek lenni, ha tényleg megállapodok, de az még 10 év.

25/F

2015. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Már, ha találsz valakit, aki még hisz majd neked ezek után.
2015. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Igen. A barátnőmmel 3 éve együtt vagyunk. A kezdetek óta szeretem a kis bambit, egészen a mai napig, de kb. 2 éve két hónapon keresztül keféltem egy másik lányt, aki szép volt és odáig volt értem. Heti pár alkalommal találkoztam vele és dugtunk. Amit szerettem abban a csajban, hogy engedte hogy a puncijába élvezzek (mert szedett tabit) és engedte hogy a szájába-arcába is élvezzek, plusz nem nyávogott állandóan, hogy "jajj ez a póz kényelmetlen" stb, mint a barátnőm, hanem hagyta hogy úgy dugjunk, ahogy akartam.


23/F

2015. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Egyik érzelem, másik( néha) vonzódás( nélküli) testi szükséglet kielégítés.
2015. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Még olvasni is gusztustalan, de te tudod. Nem az, amit teszel, hanem az, ahogy azt a másikkal teszed. Egy percre sem jutott eszedbe, hogy az, hogy a másik nőbe élvezel óvszer nélkül, az nem csak a te kiváltságod, hanem ki tudja még hány pasié, és mit viszel haza a te kis bambikádnak utána? Ha méhnyakrákja lesz, akkor elmeséled neki, hogy bambikám, de a másik hagyta, hogy oda élvezzek, ahova akarok, megérthetnéd...?
2015. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Amíg szerelmes vagyok addig nem hiszem. Ha már elmúlt a rózsaszín köd, akkor igen.
2015. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem akarom eleink hogy ennyire gyerekeknek a 20-as éveiben járó pasik.Mihez mán hogy vam barátnőm de közben élni szeretnék minden alkalommal , akkor ne keljen tartós kapcsolat.Az útobbi az még jobb volt azért csalni más nővel mert ő belemegy a szexjátékaidba,mert bizony nagyon nehéz megszólalsz és megbeszélni az aktuális barátnőddel hogy mit szeretnél mire vágyok.
2015. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

7:

Ez 2 éve volt és nem lett belőle semmi. Ő, a barátnőm sosem tudta meg azóta sem.


Az a másik csaj, akivel megcsaltam meg nem tudta, hogy barátnőm van és azt hitte hogy vele leszek majd együtt. De beadtam neki hogy a suli miatt ritkán tudunk találkozni. Heti 3-4 napot voltam a rendes barátnőmmel, ezzel a csajjal meg 1-2 napot maximum. Teljesen belém volt zúgva első látásra és mondta, hogy én voltam neki az életben a harmadik férfi és az első, aki miatt tabit kezdett szedni és hagyta hogy belé élvezzenek.


Ha nem tudsz valamit, inkább kérdezz rá ahelyett, hogy tudatlanul szólsz be össze-vissza.

2015. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!