Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy újabb képzelőt szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb képzelőt szituáció tőlem: spicces állapotban vajon tényleg jobb egy férfi?

Figyelt kérdés

Tehát... Egy nő összeismerkedik egy férfival. A férfi nagyon nyitott, vicces, folyton hülyéskedni akar, mégis tud akár komoly is lenni. Nem veszi vér komolyan az életet, sokat viccelődik, kész móka, felüdülés vele együtt élni.


Ám ennek bizony vannak előzményei, amiről a nő nem tud! A férfi valójában egy unalmas, döntésképtelen, introvertált, visszahúzódó, csendes alak, akit soha senki nem vesz észre. Azonban több év magányosság és a tapasztalatai alapján rájött, hogy spiccesen megnyílik, felszabadult lesz, és a nők ilyenkor rendkívül vonzónak találják. Nem részeg, hanem csak spicces.


Tehát hősünk minden reggel egy röviddel indít, amit folyamatosan, egészen elalvásig "szinten tart". VISZONT! Sehogy sem érezhető rajta a spiccesség azon kívül, hogy jó a hangulata. Sem piaszag, sem bukdácsolás, sem esés-kelés, semmi.


Aztán durván egy év együttlét után bevallja a lánynak, hogy ő valójában mindig spicces állapotú, mert józan állapotában ő csak egy üres, jellemtelen férfi, aki semmiről nem tud beszélni.


Egy nő, például Te, párkapcsolatban élő GYK-olvasó, mit szólnál akkor, ha a barátod azzal állna elő, hogy eddig ő mindig be volt csiccsentve, csak te nem vetted észre rajta, mert alapjában úgy hitted róla, hogy ő mindig ilyen?


2014. dec. 30. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem utaznék vele többet autóban
2014. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiba_szott gáznak tartanám. Ha valaki spiccesen tud felszabadult lenni, akkor józanon is, csak meg kell erőszakolnia magát egy kicsit (képletesen).


Férfi vagyok, a válaszon értelemszerűen így a nőkre vonatkozik.

2014. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögöm, mert ilyen nincs. Utána megkérném, hogy próbáljuk ki milyen amikor nem spicces, és megpróbálnám kihozni belőle a felszabadult énjét. Ha mellettem nem tud igazán felszabadult lenni, aki konkrétan 1 éve a barátnője, akkor nincs sok értelme.
2014. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok lányban, szóval megértem. Alapból mindig gondolkodom valamin, de ha iszom egy keveset, borzalmasan fel tudok szabadulni. Erre már én is gondoltam, hogy mindig kéne egy kicsit inni, de én lány vagyok és nem akarom hüly helyzetbe hozni magam.

Én is azt mondom, hogy tuti megvan ez benne pia nélkül is, csak ki kell hozni. Nálam is megvan, ha olyan társaságban vagyok.


Egyébként a neved nagyon unszimpatikus:(

20/L

2014. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok ember szerintem a pia hatására felszabadultabb és a többi ( ahogy én is )..de hogy naponta igyon..Nekem sok lenne..
2014. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom a legcsekélyebb alkoholmennyiségtől is szexképtelen lesz, szóval pár hónapon belül biztos szakítottunk volna.
2014. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már egy kis mennyiségű alkohol hatására is ilyen jófej lesz a srác, akkor valószínűleg józanon is tud ilyen lenni, sőt jutnak is eszébe vicces dolgok, csak nem meri őket kiengedni.


Így ha ilyen lenne a párom, akkor megpróbálnám megtalálni a módját, hogy legyen akkora önbizalma, hogy józanon is fel merje vállalni azt, ami benne van.


Egy év viszont sok idő, egy év alatt azért csak észrevenné minden nem sík hülye nő, hogy mi a helyzet, szóval bevallani már nem nagyon kellene.


19/L

2014. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!