Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EVoLNT5 kérdése:

Túl féltékeny vagyok a barátnőmre, nem akarom hogy másé legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Hol is kezdjem? Barátnőmmel együtt vagyunk 2 éve és 1 hónapja, messze lakik tőlem de már találkoztunk párszor, szeretkeztünk is. Én olyan ember vagyok aki kerüli az embereket, ő pedig társaságfüggő többnyire.

S egyszer megláttam a facebookját, arra eszméltem hogyha megbántottam valamivel akkor rögtön rohant máshoz, s majdnem össze is jött valakivel meg azt is írta neki, hogy egésznap rá gondolt miközben dolgozott..de volt olyan időszak is, amikor azt írta neki, hogy nem lehet közöttük semmi, mert belém szerelmes. Nem értem a nőket, hogy miért akarják ennyire, hogy szeresse őket mindenáron valaki.

Lehet paranoiás barom vagyok, lehet túl féltékeny is a múltjára, lehet hogy egy barom is vagyok. De ettől függetlenűl még szeretem, azért aki ő. Viszont nem tudok bízni benne, mert túlságosan szeretem nem is akarom, hogy másé legyen. Én itthonülős típus vagyok. Lehet csak magammal foglalkozom és őt bántom, annak ellenére is, hogy megbánta, hogy mással beszélt.

Mégis képes vagyok\voltam minden nap kutakodni utána.

Miért kell a féltékenységet rossz tulajdonságnak tekinteni, birtoklási vágyam van, mert őt akarom. Lehet borzasztó ember vagyok.



2015. okt. 11. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak - őszintén szólva - semmi értelme.
2015. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni ezen, vagy szakember segítségét kérni, mert senki nem fog megmaradni melletted, ha ilyen nehéz a természeted. Nem érted a nőket? Te elviselnél egy szűk, sötét, dohos kalitkát? egyébként nőkben is van ilyen féltékeny típus, hidd el semmi jóra nem vezet, megöli a legjobb kapcsolatot is. (N)
2015. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazad van, csak rettegek a csalódástól.
2015. okt. 11. 16:52
 4/4 anonim válasza:
Ne haragudj de szerintem, örülj neki hogy ez a lány még veled van egyáltalán. Ha te magad is leírod, hogy bantod ezt a lány, akkor ne csodálkozz hogy máshoz rohan. Sőt, nézz magadba nagyon mélyen, mert a leírtakban is csak magadról írtál. A barátnődről pedig két sort. Önzőségből és önsajnáltatásból jelesre vizsgáztál. Remélem észhez tér a barátnőd ès olyat keres aki meg is érdemli őt és nem folytja meg. (F/25)
2015. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!