Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ölel meg az osztálytársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ölel meg az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Egyik lány osztálytársam néha mikor reggelente,vagy suli után köszönésképpen adok neki puszit,megölel. Lehet hogy akar tőlem valamit? Szeptember óta vagyok az osztályban. 18/F
2010. márc. 18. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

a mi sulinkban is volt egy csávó akit ölelgettek a lányok...

de kiderült h azért mert mindannyiab barátnők...szval akkora homi volt a gyerek h lángra lobbant körülötte minden :D

2010. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,ha bejön hívd el sétálni.
2010. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van barátnőm több éve.
2010. márc. 18. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle.
2010. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk is van 2 fiú akit majdem minden lány ölelget, és a fiúknak van nője, a lányoknak meg pasija. Szoval szerintem ez csak inkább ilyen barátias ölelés.
2010. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy nem ragasztott-e valami feliratot a hátadra miközben megölelt. Lehet azért ölelget.
2010. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És bnődet nem zavarja, hogy ölelget ez a lány? Szerintem még a legjóindulatúbb nőből is némi ellenszenvet vált ki, ha egy 1-2 hónapja megismert csaj puszilgatja meg ölelgeti a pasiját...

Mindennek ellenére nem feltétlen akar tőled valamit. Én is nagyon ölelőzős vagyok, de csak akkor, amikor nincs barátom, mert tudom, hogy rosszul esne páromnak. (meg bennem sincs rá kényszer.)

2010. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De,zavarja a barátnőmet,akart is vele beszélni. Én is féltékeny lennék a helyében.
2010. márc. 18. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!