Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom prosti . Mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deontay kérdése:

A csajom prosti . Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ket hete ossze ismerkedtem egy csajjal, hihetetlenul jol ereztuk magunkat mindig, es nagyon gyonyoru, tokeletes a sex, minden jo. Kezdtuk egymast megszeretni, majd egyszer csak benyogte hogy vege, nem beszelunk soha tobbet, elmentem hozza egybol hogy ez mi . Oszinte volt elmondta hogy penzert sexel, persze csak gumival, semmi csok, csak szet teszi a labat es kesz, maganlakasara jarnak fel meg ilyenek . A lenyeg az hogy jol lelku gyerek vagyok, van szivem megbocsajtani, a nokkel sosem volt problemam, tehat nem is ezert ragaszkodnek hozza, egyszeruen csak o az aki a maganeletben boldogga tesz, de nem tudom hogy eltudom e viselni hogy o naponta tobb pasival van . Egyszeruen nem tudom eldonteni mi a teendo nem itelem el, ez az o dolga, egyszeruen csak abba belegondolni hogy o massal is volt elotte vagy ilyesmi, nagyon nehez erre nekem barmit is mondanom 20F

2015. nov. 5. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakitott veled, mi a kerdes?
2015. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Néha az az érzésem a csajok reggelente felkelnek és első dolguk megpörgetni a "együtt maradjak-e vele vagy sem" rulettkereket és ha az jön ki hogy nem akkor szakít RANDOM
2015. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nemi beteg szűrő vizsgálatot. A gumi se 100%-os védelem. :D
2015. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
elnezest azt elfelejtettem oda irni , hogy miutan oda mentem megbeszeltuk , aznap velem aludt , de nem tudom hogyan tovabb
2015. nov. 5. 13:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Ő szakított veled, ő nem akarta tovább, nem neked kell lépni.
2015. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy hülyeséget írok ,de miért nem próbálsz meg neki segíteni ,másik "foglalkozást"/munkát találni. Próbáld meg kiszakítani ebből a környezetből és éreztesd vele ,hogy normális élettel és megtud élni.

Mármint én ha egy ilyen lányba zúgnék bele ,akkor megpróbálnám kimenteni ebből a helyzetből és elölről kezdeni normális élettel a múltat lezárva.

2015. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

o azert "szakitott" mert nem akarta hogy meg rosszabb legyen ha mondjuk honapokkal kesobb kiderul , a lenyeg az hogy o is engem akar , ne a szakitas teman legyetek ki akadva

utolso , a csaj igazabol nem a penz miatt csinalja , egyenlore nem jottem ra miert jo ez neki .. azt mondja utalja azokat akik vele vannak es nem elvezi , viszont nem erzem azt hogy 2 het utan jogom lenni kiszakitani az eletebol , + videki , szoval ez tortenne , valoszinuleg haza koltozne

2015. nov. 5. 13:40
 8/19 anonim ***** válasza:
Fizess be hozzá pár menetre, de ez alatt az idő alatt, ne szexeljetek hanem beszéljétek át a dolgokat! :)
2015. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is arra felé terelném hogy váltson munkàt, de csak akkor ha valóban mindketten ugyanazt érzitek. Sőtt neki talán jobban is akarnia kell, hiszen neki kell változni.

A másik viszont hogy azt írod 20 éves vagy, nem lenézően mondom de még előtted az élet, semmi sem garancia arra hogy a csajjal fogod leélni az életedet,mégha változtat is, borzasztóan fiatal vagy még....

2015. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha egyébként minden jó, akkor segíts neki más munkát szerezni. Ez hosszútávon neki sem alternatíva. Később, ha sikerül neki más munkát szerezni ne emlegesd ezt fel neki és ne vágd a fejéhez.

Hány éves egyébként?

2015. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!