Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a csajom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a csajom? Mit csináljak vele? Sok választ, fontos

Figyelt kérdés

Ma megyek pestre bulizni a haverokkal, de hívtam a barátnőmet is, de neki nincs kedve jönni. Igaz nem egyszer megcsaltam, és elég jó kis helyre megyünk ma is, de este áthívtam éjjel hogy aludjon nálam, másnap jöjjön át, de azt mondta hogy elege van hogy mindig a buli előtt kicsivel szólok neki, de neki vannak barátai, igaz engem csak azért hívtak mert én viszem a haverokat bulizni, semmi másért, de kihasználom. A barátnőm szerint csak kihasználnak, mert nem keresnek hogy mi van velem, csak ha kell valami. Nem szeretem ha ő megy valahova, nem is szoktam engedni, mert olyan szép lány, hogy félek elcsábítja valaki. Miért van emiatt rossz kedve? éve vagyunk együtt

20F / 18L


2013. márc. 14. 11:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2 éve*
2013. márc. 14. 11:12
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak a barátnődet sajnálom hogy egy ilyen lúzer barátja van
2013. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy paraszt vagy.
2013. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Remélem amíg Pesten bulizol ők addig sz@rrá csal egy tökösebb gyerekkel
2013. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
#4 vagy velem
2013. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mit csinálj vele?

Áldd meg,amiért még veled van.

2013. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha ennek a fele is igaz, te egy gusztustalan hímsoviniszta kretén vagy. Egyáltalán, légy boldog, hogy bármilyen nő is szóba áll veled. Én férfi vagyok, de te elég gyomorforgató undormány lehetsz.
2013. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
mit mondjak, jó bírja 2 évet lehúzott Veled, minden elismerésem, gondold végig milyen is vagy, hogy viselkedsz N
2013. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy megcsaltam, csak azt mondta érzi, női megérzés hogy hűtlen voltam. Nem akarom magam fényezni de volt mikor 1x 2x ő is elment nélkülem mondjuk neem csalt meg de mégis elment, nem érdekel most én megyek
2013. márc. 14. 11:26
 10/23 anonim ***** válasza:
idióta.... már rég otthagytalak volna
2013. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!