Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom prosti . Mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deontay kérdése:

A csajom prosti . Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ket hete ossze ismerkedtem egy csajjal, hihetetlenul jol ereztuk magunkat mindig, es nagyon gyonyoru, tokeletes a sex, minden jo. Kezdtuk egymast megszeretni, majd egyszer csak benyogte hogy vege, nem beszelunk soha tobbet, elmentem hozza egybol hogy ez mi . Oszinte volt elmondta hogy penzert sexel, persze csak gumival, semmi csok, csak szet teszi a labat es kesz, maganlakasara jarnak fel meg ilyenek . A lenyeg az hogy jol lelku gyerek vagyok, van szivem megbocsajtani, a nokkel sosem volt problemam, tehat nem is ezert ragaszkodnek hozza, egyszeruen csak o az aki a maganeletben boldogga tesz, de nem tudom hogy eltudom e viselni hogy o naponta tobb pasival van . Egyszeruen nem tudom eldonteni mi a teendo nem itelem el, ez az o dolga, egyszeruen csak abba belegondolni hogy o massal is volt elotte vagy ilyesmi, nagyon nehez erre nekem barmit is mondanom 20F

2015. nov. 5. 13:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
legyél vele amíg jól esik, de ne szeress bele, mert a prosti az csak prosti marad!
2015. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, megpróbálhatsz neki normális munkát találni, de én ezt kifogásnak érzem a részéről.
2015. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nem a penzert csinalja akkor miert? Hazug qrvaja... vagy kerdes kamu, vagy a csaj.
2015. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
semmi nem kamu , tegnap derult ki minden , meg nem sikerult belefolyni a temaba rendesen , de nincs is hozza gyomrom , valahogy en sem tudom elhinni hogy ez megtortenhetet .. amugy 19
2015. nov. 5. 17:14
 15/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még hogy ilyen bonyolult dolgokba vagy kapcsoltba belevánszorogj. Ha nagyon kedvébe drew esetleg beszelj vele rand it és sokat sokat beszelgessetek probálj lekiekben közé férközni hogy segiteni tudjâk mert az kell neki amire szamithat. Esetleg menjetek Setalni beszelgetni hogy feloldodjon akkor megismerkedik veled jobban és felszabadul a problémaitòl talan
2015. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem veletlen akar veled szakitani. Maganlakasara jarnak fel?

Olvass mar a témaban kerlek. Biztos nem neki van lakasa, hanem masokhoz megy vagy vannak erre a celra fenntartott lakasok, amit szallaskent ki lehet venni. Tuti van aki elszedi a penzet vagy kell a csaladjanak. Es biztos nem szereti, de ez nagy penz sokat lehet vele keresni, ha nem nyulja le mas.

Ne keveredj bele, foleg ha o maga nem akarja. Ket het utan ugyse szerelmes vagy hanem lelkes.

2015. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az elözö mondta Ki az igazat! Eddig en is erre gondoltam hogy van stricije aki futtatja, az tartja kordában az impart annak nem tetszik hogy egy taknyos bele kever a business be mert felmerülhet benne hogy szerelmeskedtek aztán neki befellegzik mondhatni a lány rendes lessz és nem kefél vagy nem szop többet pénzért tehát elusive a bevételtöl amiböl fizetni kell a rezsit bérelt szállás to ahol a szerelmi légyott megtörténik jo pénzért amiböl egy kicsit kap a csaj vagy nem kap semmit. Ezért nem akart téged bevonni ebbe mert Ki tudja esetleg tetlegességre kerülhet a sor a stricije lever vagy elvágja a torkodat mert ezek képesek mindenkin terorizalni akár TE is be lógsz a këpbe akkor kiverik a szemed a farkad helyett. Gondolod at mielott jobban belemerulsz
2015. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom mit kéne csinálnod, de nem adod meg a csajod számát? Megtámogatnám kicsit anyagilag.
2015. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy miért csinálja?
2015. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!