Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lany ugy dontottunk h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany ugy dontottunk h kisse szunetelunk a kapcsolatunkban h jobban rajojjunk mennyit erunk egymasnak erre o harom palival teazgat egy kavezoba szerintetek felejtsem el orokre? Haragudjak meg ra?

Figyelt kérdés
es tudom h eddig nem ismerte oket
2010. márc. 18. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint nála ennyit érsz..Én rákérdeznék,hogy ezt mégis,hogy gondolta? Amennyiben ő ajánlotta ezt fel,hogy szüneteljetek,akkor bizony ez egy nagyon jó ürügy volt arra,hogy félrekúrjon..Szerintem hanyagold a csajt.
2010. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ritka nagy R!BANC. lelőjem?
2010. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jaja. igazatok van...
2010. márc. 18. 21:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző: Már nem azért,de akármilyen hihetetlen is,egy kávézóban bizony bizony teát is lehet kapni.. :) Ahogy egy teázóban is lehet kávét kapni...
2010. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hat ja csak nm biztos h harom fiuval kell meginni foleg ismeretlenekkel mikozben elmeletileg baratja van
2010. márc. 18. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy korszakom, amikor három fiúhaverommal jártam össze rendszeresen cukrászdákba, vagy parkokba. Soha nem történt köztünk semmi, és volt mellette barátom. Nem hiszem hogy ribanc lennék, de ti tudjátok.
2010. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem bírjátok felfogni a kérdést?!?!? Előző,te kimondtad,hogy HAVERRAL! Tehát ISMERTED őket! De a kérdező csaja NEM(!!!!) ismerte ezt a 3 fiút! Így aztán már mégiscsak ribanc.. Értelmezni kéne :S
2010. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, miért lenne ribanc!!! Ki találta ki ezt a szünetet??? Egészen biztos, hogy te, kedves kérdező, mert elbizonytalanodtál!! Teázgat, beszélget másokkal is?? Bravó, te akartad. Talán féltékennyé akar tenni, talán csak a lelkét akarja gyógyitani, talán meg akarja mutatni neked, hogy nem ruhadarab amit, kényed kedvére leakaszthatsz a fogasról, és ő ugrani fog... Borzalmas, hogy nem savanyodik be, hanem beszélget másokkal is. Tényleg azt akarod, hogy a szobájában zokogjon utánad? A barátnőd nem ribanc, te viszont egy s_ggfej vagy!!!
2010. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom csaj vagy utolsó,szóval takarodj már innen te feminista qrva!!!!! Ha ti találtok ki ilyet és a pasi más csajokkal teázgat akkor az már rögtön egy gusztustalan utolsó féreg,mi??? De ha meg ti,tiszteletreméltó és nagyon nagy becsben tartandó nők találtok ki ilyet,és ti pasiztok közben,akkor az tök okés, mi??!?! Gondolkozzál már el teeee!!!!! És mér lenne biztos,hogy ő találta ki, mi??? Mellesleg ha ő is találta volna ki,akkor mivan?! Ez a megoldás,hogy el kell menni 3 tök vadidegen pasival teázgatni?! Gusztustalanok vagytok ti feminista férgek,nagyon :@
2010. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, törölték amit írtam tegnap 21:24-34 közt.

Na akkor a 34-esnek mondom, hogy nem az volt a bajom, hogy kávézóban teázgattak, de ez elég egyértelmű lehetett szerintem.


Amit pedig írtam, az, hogy mit bizonyít az, hogy három fiúval láttad? Semmit, nem hiszem, hogy mind a hárommal egyszerre akart volna szexuális kapcsolatba kerülni helyetted.

2010. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!