Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok olyan férfivel, aki csak húzott-halasztott mindent?

Figyelt kérdés
Például összeköltözés, eljegyzés, mindennek úgy kellett alakulnia ahogy ő akarta, és nem volt hajlandó kompromisszumot kötni..
2015. nov. 8. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Volt. Sajnos túl sokáig maradtam vele. De szerencsére már vége.
2015. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben, ha megkérlek? :)
2015. nov. 8. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen volt, de ez már rögtön az elején kiderült, úgyhogy 2 hónapnál nem is húztam tovább. A találkozásokat halogatta, nem mesélt rólam senkinek ennyi idő alatt semmit, mert hogy ráérünk, meg hadd alakuljanak a dolgok. A munkájával sem volt elégedett, de azért újat nem akart keresni.
2015. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Az exemnek minden jó volt úgy, ahogy volt, semmiben nem szeretett volna változtatni. Például ahogy a másik válaszadó írta: utálta a munkáját, de nem változtatott, csak amikor már tényleg teljesen ellehetetlenült a helyzete (lefelezték a fizetését, elviselhetetlen munkarendet kapott... de még így is húzta egy évig).

Na és a kapcsolatunkban...

Mi elég hamar összeköltöztünk, de ideiglenes körülmények közé, legalábbis eredetileg úgy terveztük, hogy az lesz. 8 évre ragadtunk bele az ideiglenesbe, pedig lett volna lehetőség továbblépni.

Házasság: 4 évig csak ígérgette, aztán végül közöltem, hogy akkor menjünk külön, én már családra vágyom akkor is, ha ő nem. Na akkor 1 évvel később meglett az esküvő, és akkor már úgy beszéltük meg, hogy jöhet a gyerek is. Az első terhességemmel elvetéltem, utána ő még várni szeretett volna, végül egy évet vártunk, mire újból próbálkozni kezdtünk.

Tesóprojekt már nem lett (pedig tervben volt eredetileg).


Jelenleg 3 éve élünk külön, de még nem váltunk el. Ezt is halogatja. :)

2015. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja és az összeköltözés azért lett meg hamar, mert azt ő akarta. Gyakorlatilag szó nélkül hozzám költözött, anélkül, hogy erről beszéltünk volna.

Mostani párjával is ezt csinálja, és már két éve ígérgeti neki is, nekem is, hogy majd lesz saját lakása (engem annyiban érint, hogy elvigye a maradék cuccait), de mindig újabb és újabb határidőket tűz ki. Először úgy volt, hogy tavaly nyáron, aztán idén nyáron, aztán idén ősszel... most legutóbb azt ígérte, hogy még idén elviszi a holmiját, de tudom, hogy úgysem lesz belőle semmi. Ismerem már annyira.

2015. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajjj.... ez még rosszabb..
2015. nov. 8. 17:48
 7/12 A kérdező kommentje:
De igazából nem is értem, hogy milyen sok cucca van? Ennyi idő alatt már rég ellehetett volna mindent intézni.
2015. nov. 8. 17:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Beszelgettunk a jovonkrol, mert ugy erzem h nem haladunk semerre.. Most az osszekoltozes szelen allunk, de ezt is ugy, h montam neki h vagy jossz vagy mesz, mert en tovabb neM varok. Montam h en 2-3 ev mulva szulni akarok, fiatal anya akarok lenni, akkr lennek 25-26 eves. Es hogy nem errol volt szo, meg majd alakul minden.. De konkret valaszt nem ad, csak h majd alakul, es felb@asz ezzel. Olyan megfoghatatlan ez a majd alakul... Ennyi erovel varhatok meg ezer evig.
2015. nov. 9. 07:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Menekülj :-)

Nekem is ilyen volt az exem ha rajta múlott volna 100 év múlva se szültem volna..... a halogatás döntésképtelenség nagyon komoly gond és az enyém (ex) a gyerekek látogatását é

2015. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És a gyerekekkel való közös programokat is halogatja..... amig kicsik voltak addig nem lehet velük kommunikálni mikor kamaszok akkor meg már nem vele akarnak beszélni cimszóval.....
2015. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!