Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom idiótának nevezett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom idiótának nevezett, erre én felpofoztam, jogos volt?

Figyelt kérdés
Veszekedtünk és azt mondta, hogy idióta vagyok, meg biztos megvan, azért vagyok meghülyülve. Mit képzel az ilyen magáról?
2015. nov. 8. 19:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha emiatt felpofoztad akkor jogos volt....az Ő részéről az idióta jelző.
2015. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Én jól fel is rugdostam volna és addig verem a pofáját míg vissza nem szívja utána meg még belerúgok 5ször és ott hagyom az utcán (már, ha ott történt).
2015. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

"Mit képzel az ilyen magáról?"


Az egy dolog, hogy leidiótázott.. az egy dolog, hogy erre reakcióként elcsattant egy pofon.. Na de hogy ilyet mondjon valaki a "szerelméről".

Egyébként nem, nem volt jogos.

2015. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Felpofozni talán nem kellett volna,inkább valami csípős megjegyzéssel visszavágni.Higgadjatok le,és csak akkor beszéljetek,ha mindketten megnyugodtatok!
2015. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt sajnos nem tudjuk eldönteni, mert nem tudjuk, idióta vagy-e :)
2015. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Eléggé tsundere vagy.
2015. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az "idióta" jelzőnél sértőbb az a kijelentés, hogy "biztos megvan neki"... Egy férfi se tudja milyen az valójában, minden egyes hónapban szenvedni ez a hülyeség miatt. Ha valaki ezt mondaná nekem, arra én is jogosan megharagudnék. De a pofon szerintem is túlzás volt kicsit.
2015. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jaa, szóval a pasinak mindent szabad, a nő meg tűrjön? Hát köszönöm, nálam az ilyennek fel is út le is út! Idiótázza azt aki megszülte.
2015. nov. 8. 19:53
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

én az exmet azért pofoztam fel, mert őrültnek nevezett. (előzmény: egy lánybarátja pofátlanul hajtott rá, és exem nem akarta neki megmondani, hogy van barátnője, hiába kérleltem, és amikor a csaj ismét flörtölős üzenetet küldött, kitört belőlem a hiszti). egyből bocsánatot kértem, de így se tettem zsebre a bűntudatot amit kaptam... úgy tűnik, a szavakkal bántás elfogadott...

23l

2015. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod alapján tényleg idióta vagy. A nő az utolsó, ami eszedbe jutna rólam. Egyébként a pofozkodós nőcskék gondolkodjanak el azon, hogy mehet vissza is a pofon, nem csak nekik lehet mindent.
2015. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!