Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki mondana valami észhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondana valami észhez térítőt? Teljesen idiótának érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés

Szóval tudom, tök hülyeség, nem kell külön elmondani, de nekem az a "bajom" van, hogy szeretem a facebookot, és mikor regisztráltam, és láttam hogy van ilyen ki kivel jár párkapcsolati izé, tökre vártam, hogy majd én is világgá kürtölhessem, hogy ki a pasim, ha lesz. Összejöttem egy sráccal, de ő meg paranoiás, és azt mondta nem rakja ki, mert senkinek semmi köze hozzá. Tudom, hogy ez oké, meg hogy 20 évesen ezer más értelmesebb problémám is lehetne, de én ezen komolyan képes vagyok szomorkodni, hogy nem rak ki. XD Annyira szánalmasnak érzem magam, hogy ez bánt, mert mindenki más idősebb-fiatalabb ismerősöm kirakta, és tőlük nem merek ilyet kérdezni, mert hülyének néznének, de itt úgyis névtelenség van... Szóval valaki nem tudna adni vmi "észhez térítős pofon"-választ hogy ne legyek ezen leakadva?

20L


2011. aug. 23. 11:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%

azért van a pasid, hogy dicsekedj vele? mi ő, díszmajom??

akkor rakd ki

2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
ezen én is problémáztam, barátom sem tette ki mert nem érdekli hogy fb-n mi van kint... mondtam neki hogy nekem ez fontos hogy kirakjuk, ezért kirakta ő is, merthogy "ha neked fontos akkor alap hogy kiteszem"... :))
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ezen kiakadva, mert semmiség :D. Az a lényeg, hogy te meg a baráti köröd tudják a dolgot, nekik el lehet dicsekedni a többi meg mindegy. Szerintem ne érezd magad szánalmasnak, ez megy a mai világban.. egyszerűen csak lépj túl :D 18L
2011. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Most miért, én büszke vagyok rá, hogy ő a barátom.

Mondtam neki egyetlen egyszer annó, hogy szeretném, de mondta, hogy nem fogja, mert senkinek nincs köze hozzá. Nem merem többször kérni, mert szerintem elég szánalmas kérés...

2011. aug. 23. 12:00
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak szimplán rakd ki h kapcsolatban, ne ird be a nevét és akkor neki maradhat simán. Am meg tényleg nem az a a lényeg h fb-n kint vane h kapcsolatban vagytok, hanem hogy a valo életben együtt vagytok és szeretitek egymást.
2011. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Másnak se nagyon mondja, hogy vele járok... Szóval úgy alapjáraton nem beszél rólam soha senkinek. Lehet pont ezért zavar, mert olyan, mintha "nem is lennék". Nem tudom. Na esetleg egyéb ötlet? :D
2011. aug. 23. 12:02
 7/31 A kérdező kommentje:
Az kint van hogy kapcsban, de nekem az tetszik, amikor ki van írva, hogy ki kivel jár. Nem tudom miért amúgy, nekem első perctől kezdve tetszett...
2011. aug. 23. 12:03
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt ?
2011. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8 hónapja.
2011. aug. 23. 12:06
 10/31 anonim válasza:
100%
Nemlehet h szégyel téged? :/
2011. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!