Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy koncentrájak a tanulásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koncentrájak a tanulásra, ha most szakítottunk a barátommal?

Figyelt kérdés
4 zh-t írok a jövő héten, muszáj tnaulnom, de nincs erőm, mit tegyek?
2010. márc. 19. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj, 4zht írsz, nincs is annál roszabb, de az sem segít ha közben arra gondolsz jajj szakítottam nah és? Tudod mit, gondolj bele abba, ha agyon csapta volna a 220, akkro most gyászolnál az jobb lenne?


Szedd össze magad és tanulj vagy viseld következményét annak hogy nem tanultál és nem lesz meg féléved, a hiszti semmin nem segít. Mondjuk őszinte elszek nem érdekel. Te életed te cseszed el. Ha neked ez ennyit ér, ceszd el miatta az életed.


Tehát Diploma vagy Hiszti?

2010. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szupermókus ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, de nekem 2 kollokvium és egy szigorlat. Nehezen ment, de megoldottam. Kerestem mást :P
2010. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

pfff mi köze a tanulásnak a szakításhoz

pont hogy most kéne tudnod jobban koncentrálni

én tudom hogy sz.r meg minden de szakítottatok és most a tanulás fontosabb mint az a f.sz aki elhagyott

2010. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menni fog a tanulás amint megnyugszol!

És mi a legjobb nyugtató?

1 vagy több orgazmus!

Nem poénnak szántam!!!

2010. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, a tanulás elvonja a figyelmedet róla. Jobban tudsz koncentrálni, több időd lesz. Fogd fel úgy, h most neked a suli az első, amiben ő csak gátolt volna. Nem kell magad szabaddá tenned estére, nem kell a rendelkezésére állnod, nem kell összecsapnod a feladataidat. Több időd lesz, és jobban fogsz tudni teljesíteni. Ne arra gondolj, h "jajj elhagytak", hanem arra, h "több időm lett."

Anno én is így csináltam, nekem működött.

Sok sikert!

24/L

2010. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önuralommal. Nem pedig saját se..ed (sebed?) nyalogatásával.
2010. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!