Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Hogy segíthetek?

Figyelt kérdés

Néhány napja felraktam egy kérdést, a barátoma igénytelenségével és megváltozásával kapcsolatban. Rengeteg jó tanácsot kaptam, de most szereteném leírni az egész történetet, ahogyan alakult azóta. Légyszives adjatok tanácsot, hogy ebben a helyzetben mit lehet tenni stb... Íme a történet:


*A barátommal 2 éve járunk.Nagyon-nagyon szeretem, de van egy dolog ami rettentően zavar. Ő rocker, bár nem hord acélbetétes cuccokat stb.. De szinte mindig feketébe jár,ilyen együtteses pólókba, meg tréning nadrágba. Van olyan hogy 2 napig nem is fürdik..:S És állandóan kopott ruhákba jár, meg sokszor pecsétesbe, pedig van pénze bőven. Rövid haja van, de sokszor nekem kell elzavarni fodrászhoz, mert már össze vissza áll, és ápolatlan. Már ezekről beszéltem vele. Mondtam neki hogy ez a sok fekete se tesz jót, annyira lehangoló, de mégsem történt semmi változás. Én nem a zenei ízlését kritizálom, hanem hogy igénytelen. És ez nagyon zavar engem. Félek hogy előbb utóbb ez a kapcsolat rovására megy. Segítsetek, mit tehetnék?:S 20L

Én pont az ellentéte vagyok:) Csinos vagyok, szép, ápolt sötétbarna hajam van, odafigyelek a külsőmre és UTÁLOM a feketét.

*Amikor megismertem nem ilyen volt. Színes cuccokba járt akkor. Ezalatt a 2 év alatt váltott át fekete cuccokra. És lelkileg is totál labilis, sokszor sír stb.. Amúgy SZERETEM!! és semmi pénzért nem hagynám el, csak segíteni akarok neki, mert látom hogy ez nem jó! beszélni hiába beszélek vele..:S Nem ismeri el h megváltozott rossz irányba:S

(itt kaptam pár választ a kedves válaszolóktól..de azt most nem másolom be...)

*Én nagyon jó csajnak számítok a suliba, ő meg nem jó pasinak. Amúgy az adottságai megvannak, de az igénytelenség miatt nem látszik:S:S Ha már én adok magamra az ő kedvéért,akkor igazán felvehetne normális ruhákat:S A vásárlással az a baj, h utál vásárolni:S És rocker boltba jár Debrecenben:S Ott veszi a ruháit, és természetesen feketét:S Max. arra kér meg h kísérjem el, de befolyásolni nem tudom:S Vmi ötlet?:S

Amúgy már sok mindent elértem nála:D PL: ne növessze a haját,mert sztem rosszul állna neki. Meg tetkót akart az egész testére..:S És már minden nap borotválkozik( hónalj,arc, ott lennt, mellkas):P, jah és már eljár fodrászhoz nagy nehezen. Ezt mind én értem el. Csak ez az öltözködés nagyon zavaró:S Meg a fürdés:S

*A legdurvábbat nem is mondtam: csomószor vett nekem rockos cuccokat (pólót..órát stb...) , de egyszer sem vettem fel, mert sztem nagyon gáz:S Nekm nem a stílusom, nevetségesen nézek ki bennük:S Nekem a csillogós, színes ruhák állnak jól. Nem az ilyen fekete, sportos matt pólók:S:S Sokszor rá is kérdezett h miért nem hordom:S

(itt írták h vegyek neki pólókat én)

*Már csak azt kéne kitalálni hogy hogy vigyem el vásárolni:D Csak rock boltba akar menni:S Lehet veszek neki egy pólót én, és odaadom:D Hátha hordja:D Sötétkéket fogok venni:D Azt a színt felveszi sztem:D......vagyis remélem:D

Bár ő mindig azt mondja h ami a boltokba van b.uzis:S Teljesen bele van ebbe őrülve:S Szerinte minden szín b.uzis:S Még a kék is:O Csak rockerboltokba vannak jó cuccok:S Debrecen elég nagy:D Majd körbenézünk:D:D Nem akarok csillogós cuccokat, se divatosat, csak normálisat:) Am. a farmert utálja, az is b.uzis:D Totál kivagyok ez a hülyesége miatt:s Nagyon szeretem, meg tervezzük a közös jövőt, de komolyan ez már a kapcsolat rovására megy:S

Még egy haladás: elkezdett járni gyúrni, heti 3-4X itt a városba:D Mondtam neki hogy jó lenne ha izmos lenne, mert az milyen szexy ..stb:P Tetszett neki a biztatás:P Már ennek is örülök nagyon:)

Már vettem deót:S De nem használja:S Pedig annyiszor kértem:( 1-2X használta, de aztán nem:S Hiába mondtam:( Az is b-uzis szerinte:S Komolyan nem bírom:( Sírok, mert annyira szeretem, nekem ő az igazi komolyan:), de közbe nem vagyok boldog mert ezek nagyon zavarnak:(

*Ő nem hord acélbetétest:S szerencse... Akkor tuti megőrülnék:S Az már nagyon ronda:S:S

Teljesen tanácstalan vagyok:S Már annyi mindent próbáltam:S Nagyon lassan akarom "átalakítani". Igazából főleg a pólóival van baj, a nadrágok elég jók:D Meg a kabáttal van baj:S Plusz ha megyünk elegáns helyre akkor is eljön szabadidő ruhába:/ Múltkor ezen vesztem össze vele:S

(gondolkodtam h őszintén elmondom neki...)

*Azon is gondolkodtam hogy őszinte leszek vele. Elmondom hogy ez a bajom, megkérdezem őt is h velem kapcsolatba van e vmi ami zavarja. És akkor ha van én is megváltozok, de akkor cserébe ő is. Szerintetek ez jó?:) Vagy inkább a 'háta' mögött csináljam??

Köszi:) Holnap találkozunk, beszélek vele:) Remélem nem fog szakítani velem:S És kicsit megváltozik:)

(közben beszéltem vele...)

*Beszéltem vele.:S

Elmondtam hogy zavar ez az egész, mert régen nem ilyen volt. És én a régi "őt" akarom. Meg mondtam hogy ez a sok fekete(csak abban jár) LELKI okoból is van sztem:S De azt mondja nincs semmi, meg kiakadt h öltözködés alapján ítélem meg. De ez nem igaz,én csak annyit kértem h legyen kicsit igényesebb(fürdés, borotvélkozás..), meg elmondtam h zavar ez a sok fekete.:S És totál depressziós lett:S Kitalálta h nem szeretem stb.. Mondtam neki, h nem igaz, mert én szeretem teljes szivemből:) És nem a külső a legfontosabb, de az IS számít. Mert ha eleve ilyennek ismertem volna meg, akkor OKé, de így hogy megváltozott ez így nekem nem OKé:S Na és hoztam fel példát is. Pl. ha híznék 10 kg-t, arra persze azt mondta h akkor nem tetszenék neki... DE hát az is külső. Akkor miért mond ilyeneket?!:O HA nem számít a külső, akkor én is akárhogy néznék ki akkor se szólhatna semmit!! Végülis jól összevesztünk, reggel szinte el sem köszönt tőlem:S Én nem fogok bocsánatot kérni, mert ő is 1000x kért már tőlem olyan dolgot amiben nem értettem egyet ÉS mégis az ő kedvére jártam. Pl féltékeny volt egyik haveromra..és az ő kedvéért nem nagyon dumálok már vele!! Ő meg engem ebbenaz igényesség témában nem ért meg.:S Tegnap mondtam neki, h engem mostmár nem érdekel h mikor fürdik, milyen koszos ruhába jár stb.. csak ne csodálkozzon ha majd nem lesz kedvem vele szexelni!! :S Teljesen kivoltam akadva:S De nem sírtam, visszatartottam:S Meg mondta, h a fekete a kedvenc színe, meg h az az ő igazi éne:S , meg h lázad stb... Ezek olyan gyerekes dolgok:S Mondtam magamban h akkor lázadjon csak, ha ez a hülyeség fontosabb, mint éN. Anyukám szerint is vmi nem stimmel nála, vmi nagy baja lehet:S Jaa és a szobáját is sötétszürkére akarja festeni:O:O Ez már nem normális dolog:S Meg ki az akinek fekete a kedvenc színe?:O A halál, gyász színe:S ? Tanulmányai is romlottak alig tanul:S A szülei eléggé nyomás alatt tartják,sok mindent ki kell könyörögnie:S Amúgy nagyon kedvesek a szülei, de én akkor is így érzem.

Valaki tud tanácsolni h mit csináljak? Nagyon nagy bajban vagyok:S A szüleinek nem szólhatok, az biztos:S Anyukámnak már mondtam, és próbálunk vmit tenni:S



*köszönöm szépen, aki elolvassa türelmesen, és normális választ ad*


2010. márc. 19. 11:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen kívül minden rendben van a kapcsolattal. Ő nagyon szeret engem, ez egyértelmű:) Mindent megtesz értem, segítőkész, stb.. Csak ez a dolog:S Ez nagyon aggaszt:S
2010. márc. 19. 12:02
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy elsők voltunk egymásnak, én vok az első bnője. Azt mondta h nem bír nélkülem élni , meg h én vagyok az igazi. Ezeket minden nap elmondja:)
2010. márc. 19. 12:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak ennyi? Biztos? Most írd le!:)
2010. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12:04es. Remélem ha neked is hasonló problémáid lesznek, te is épp terhes leszel;) Nagyon hasznos válasz volt:'(
2010. márc. 19. 12:06
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Én ezt nem vagyok hajlandó elolvasni rövidebben nem lehetne, mondjuk 5-6 sorban, ez mi ez nem kérdés hanem novella.
2010. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
:D hát ezt én se olvasom el , bocs :)
2010. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szupermókus ***** válasza:

12:03-as vagyok.

Figyu ... én nem vagyok híve az első nagy szerelmekkel. Én is befürödtem ... haverok is befürödtek .. akik így összeházasodtak, azok már elváltak stb. Remélem nektek nem így lesz. Nem akarok elkeserítő lenni, de egyszer egyikötök úgyis talál valaki mást, ha még ez most elképzelhetetlen is. Ne is adj igazat...nem kell ... de egyszer emékezni fogsz erre. Minden jót

26/f

2010. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadod el annak, amilyen, akkor nem szereted igazán. Ő egy rocker, és ők feketében járnak, de ebbe belekötni.. Meg hogy milyen a haja. Ha nem tetszik, akkor nem egymáshoz valók vagytok.
2010. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:( akkor bennem van a hiba vagy mi?:S
2010. márc. 19. 12:12
 10/16 A kérdező kommentje:
Am aki nem olvassa el az ne is írjon;) Arra sem kell venni a fáradtságot:)
2010. márc. 19. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!