Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti hogyan viszonyultok azkhoz a férfiakhoz, akik szerelmesek belétek, de ti nem beléjük?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 12:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

brutalll - Igen, én is butaságnak tartom azt, amikor azt mondják, hogy "szeressen", jó, csak ez így nem pontos. Nekem olyan kell, akivel kölcsönösen egymást akarjuk. No, remélem, ez már pontosabb, mert én erre vágyom. Ez pedig nem minden random emberrel működik, akinek megtetszem. És akkor jogosan mondhatom, hogy ha valakivel nem akarok többet, akkor nem fog működni, mert én nem csak arra vágyom, hogy engem akarjanak. :-)

Egyébként amíg nincs többférjűség, nem fogok minden random pasinak esélyt adni, és igenis elutasítom azt, akihez én nem vonzódok, aki iránt nem érzek úgy, akinek taszít a viselkedése, jelleme, aki fiatalabb nálam, akivel mások a céljaink (pl. ha régi ismeretségről van szó és úgy vall színt - ilyen is lehet - akkor nem egy ismeretlenről van szó, hanem tudhatok olyanokat is, amiket egy idegenről nem)... Nem illik össze mindenki mindenkivel.

2015. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6%

Na igen, csak amire te vágysz nem nagyon van köze a szerelmehez. Amivel egyébként tökéletesen egyet értek, attól dobom le a hajam, hogy mindemeközben 10ből 8 nő nyomja a szerelemről a baromságait.

Aztán nézd meg a kérdés alatt 0 mégegyszer mondom nulla női válaszadó irta azt, hogy nem számít ha nem vagyok belé szerelmes, adok egy esélyt hátha.

Rövid sztorit mesélek. Én speciel baromi sokáig nem voltam szerelmes, ezzel szemben viszonylag sok barátnőm volt egyetem kollégium stb, majd hosszabb (több éves) kapcsolatom is. Mindezek ellenére sem. Úgy voltam vele, alkatilag alkalmatlan vagyok az ilyesmire. történt egyszer, hogy egy csaj, akivel hébe hóba dumáltam, szerelmet vallott, előszőr kiröhögtem, azt hittem poénkodik, egyébként is az a típus aki minden második emberrel édesem/drágám hangütéssel beszél. Kiderült hogy nem poén, annyira nem hogy több alkalommal sírva megismételte. A lényeg, hogy belementem a kapcsolatba, ám jeleztem hogy van némi érzelmi deficitem, de természetesen kedvelem (ami igaz is volt) gondolom sejthető a folytatás, saccra 2 hónap alatt én is belészerettem, mivel saját részéről naponta tudatta ezt velem, hát akkor én is megtettem, konkrétan ugrált örömében.

1 hétre rá félrekefélt, amit azt követő héten tudtam meg, majdnem megdöglöttem amikor elküldtem a fszba. Természetesen tagadta, sőt sosem valotta be, ám a szakítás követő hónapban már az ominózus hapsival kavart. Ennyit a szerelem-vallásról.

Ez a sztori közel sem egyedi.

2015. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De, pont ennek van köze a szerelemhez. Hacsak valaki nem elégszik meg a plátói dolgokkal. A párkapcsolathoz kölcsönös szerelem kell, nem az, hogy adok esélyt bárkinek.
2015. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%
Azért abban egyezzünk már meg hogy a testi vonzalom nem szerelem
2015. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nos, én a szerelmet értettem a mondandóm alatt. Csak szexbe én nem megyek bele.
2015. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
Idefigyelj Cinderella, ha te azt akarod mondani, hogy te olyannal jössz össze akivel kölcsönösen akarjátok egymás szerelemmel, akkor van egy rossz hírem. Tudod te milyen kicsi az esélye annak, hogy te épp akkor vagy szerlemes az adott srácba, aki abban a pillanatban beléd is? Állati kicsi. Ez rendszerint úgy működik, hogy emberek megismerkednek, vonzódnak egymáshoz, összejönnek, aztán ha mázlijuk van szerelmesek lesznek. Nem pedig úgy, hogy ismerkednek, szerelmesek lesznek, (csak úgy, varázsütésre) aztán összejönnek és boldogan élnek amíg meg nem... Legalábbis 16 év felett ez igy működik.
2015. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell összejönni, ha egy pár semleges közegben ismeri meg egymást (pl. iskola, munkahely), nem a kapcsolat az első, és nem biztos, hogy gyorsan jön a szerelem, talán évek is eltelnek, és már egy rakás dolgot tudnak egymásról, mire összejönnek, és ez már alapja lehet egy jó, kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolatnak (apai nagyszüleim - kollégák voltak először, hosszú, boldog házasság, nagy család, sajnos mamámat nem ismertem, pár évvel a születésem előtt meghalt valami betegség miatt), de jöhet a szerelem gyorsan is, és abból is születhet tartós kapcsolat (anyai nagyszüleim - nagyapám az akkori barátnőjét hagyta el nagymamám miatt, több, mint 50 éve vannak már együtt).
2015. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát most nem tudok vele mit csinálni? Semmit. Ha megmondja, akkor közlöm vele, hogy sajnálom, én nem érzek így, és ennyi. Az ő érzéseit neki kell lerendezni, én max annyit tudok csinálni, hogy tiszteletben tartom a kérését (hogy esetleg ha közeli ismerős, barát, akkor egy ideig ne találkozzunk, stb)
2015. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozok vele, ha pedig szerelmet vall finoman lekoptatom.


brutalll

Én adtam már esélyt olyannak akihez jellemileg nem vonzódtam. 1 hónap után lecsengett a külseje iránti rajongásom és hiányoztak a pillangók, egyáltalán nem voltam belé szerelmes.

Értelmetlen volt erőltetni a szerelmet, nem jött össze. Az lett a vége, hogy meg kellett bántanom, mivel semmi értelmét nem láttam annak, hogy ő fülig belém szeret én pedig semmilyen gyengédebb érzelmet nem táplálok felé.


Azóta nem várok a szerelemre és nem adok esélyt olyannak akihez valamiért nem vonzódom és nem érzem úgy, hogy tudnám szeretni. Őt előbb utóbb megbántanám, én meg rosszul érzem magam amiért hazugságban élek.

2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

17.

Na ja, épp a népmesei elemekre céloztam a Cinderella megszólítással. Minden tiszteletem a nagyszülőké (minden nagyszülőre gondolok ilyenkor). Soha nem lehet cél az, hogy amikor a Nagyi (vagy Nagypapi) mesél az ő örök és varázsszerű szerelmükről az unokáknak, akkor "na persze " felkiáltással kiröhögjük őket. De hadd világítsak már rá arra, hogy az emberek 100 éve is emberek voltak. Gyakorlatilag természetes, és érthető, hogy 60 évesen a nagyszülők MÁR úgyemlékeznek, hogy őket egymásnak teremtette a sors, (vagy ha nagypapinak azért rémlik, hogy azért ő évekig még a szomszéd szivárványszemű juliskát szerette, miközben nagymamival volt,akkor is bőszen bólogatvca hallgat), még nem kötelező naívan pislogni a világba.

Szóval 100 éve is emberek éltek a földön. Manapság meg , ahogy szokták mondani közhelyesen "kitágult" meg "felgyorsult" a világ, ezért mig te a sorsszerü kölcsönös szerelemre vársz a munkahelyeden a tesitanár Árpi részéről, Árpi már 6 csajt lefektetett az online társkereső segítségével, a hetediket meg eljegyezte.

19

Értem amit mondasz, csak azt nem, hogy ez miért rossz stratégia. Itt szimpla önzőségről van szó. Adott egy szerelmes csávó.Ha egyből lepattintod megbántod, ha adsz esélyt, és lepattintod, megbántod, ám te is involválódsz, és itt erről van szó, nem padig arról, hogy te /ti nem akartok megbántani senkit, hanem arról, hogy kínos involválódni, mert kellemet önismereti tréning. Még a végén ti sem fogjátok elhinni amit a szerelemről dumáltok.Az meg már milyen ciki lenne.

Szivesen.

2015. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!