Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire engeditek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire engeditek, hogy beleszóljon anyós/após a házvezetésbe? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 2 éve lakunk együtt a szüleitől kapott lakásban. Ő 25/F , én 21/L vagyok. A szülei sokat támogatnak minket (bár sokszor mondtam, hogy nem szeretném elfogadni, például a lekvárt, amit adni akart a párom anyukája, mondtam neki, hogy majd veszek én, vagy kifizetem, de kedvesen, finoman mindig ad), ezért persze hálásak vagyunk, tényleg nagyon rendesek. Soha nem kértem még tőlük semmit, amikor náluk vagyunk mindig megkérdezem miben segíthetek, mosogatok, segítkezem.


Amikor nálunk vannak, akkor állandóan nyitogatják a szekrényeket, nézelődnek, ami egyrészt jogos, mert végülis az ő házuk, viszont a mi otthonunk, és ez engem nagyon zavar. Valószínűleg azért nyitogatják a szekrényeket, hogy van-e valamiből kifogyó, amit hozhatnának, bár szerintem van benne egy jó adag kíváncsiság is, mivel mindenhova benéznek amikor nem vagyunk itthon és pakolnak.


Múltkor az apukája szó nélkül átrendezte a gardróbot, ahol háztartási eszközöket/iratokat/egyéb dolgokat tartunk, mert szerinte nem volt elég rend.

A párom anyukája kb naponta végig takarítja a lakást, én kb hetente, de nincs piszok, a ruhák között is tökéletes a rend, csak sajnos pici a lakás és egymás hegyén hátán vannak a dolgok a gardróbban és a konyhaszekrényben, bár annyira nem vészes.


A páromnak mondtam, hogy eléggé idegesít, hogy mindig benéznek mindenhova, meg az apukájának minek kellett átrendeznie a gardróbot, amikor én tudom mi hol van... Erre az volt a válasza, hogy nekem kuss a nevem, mert nagyon sok mindent kapunk tőlük és ez az ő házuk, azután persze elpanaszolta az anyukájának, hogy milyen gonosz vagyok.


Mit tennétek az én helyemben? Ez hálátlanság? Titeket zavarna?


Köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 11. 13:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Hajtsd bele a fejed nyugodtan ebbe a házasságba, hagyd, hogy uralkodjon feletted, te meg esténként loholsz elé, hogy a papucsot a lábára húzd, és nyeld, tűrd a sértést, meg fogod kapni az ívet rendesen.


Nem tudom, hányan mondtuk, hogy h.ülye vagy, de te a mentséget és kifogást keresed, akkor egészségedre. Ha neked ez az élet kell?

2015. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a többi választ.


Én a saját szüleimmel is ordítva veszek össze, ha beleszólnak abba, hogyan éljek. Abszolút rend és tisztaság van nálam, az hogy a szekrénybe hogy pakolok be az én dolgom. Ilyen nálam válóok lenne, még kedves férfival is, de a barátod szerintem simán bunkó. Én soha nem mondanék ilyet a páromnak és fordítva sem.

2015. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy az anyósnak megrögzött mániája az, hogy rád szálljon, ehhez legjobb eszköze a fiacskájának beszerzett lakás, s a ők a közelben laknak, ez még rosszabb.

"Amikor nálunk vannak, akkor állandóan nyitogatják a szekrényeket"-1. megkérdezném, hogy ott keres esetleg valamit, amit Tőled nem kérhet?? 2. ha ezután sem kapcsol, akkor jöhet az egérfogós megoldás az ágyneműk közé, ott aztán tapogatózhat. Ha ezt lassan nem állítod meg, akkor konkrétan az alsóneműidet is vizsgálni fogja.

Az ilyen megbolondult 50-60-as nők azért viselkednek így, mert az ismerpsök előtt akar villogni, hogy bizony az ő egy csep, óvodás fejű kölykének végre van menyasszonya-családja, így főleg neki unokája, lehet mivel villogni, azzal senki nem foglalkozik, hogy ő mekkora nagyon szipirtyó.

"Múltkor az apukája szó nélkül átrendezte a gardróbot, ahol háztartási eszközöket/iratokat/egyéb dolgokat tartunk, mert szerinte nem volt elég rend. A párom anyukája kb naponta végig takarítja a lakást, én kb hetente, de nincs piszok, a ruhák között is tökéletes a rend, csak sajnos pici a lakás és egymás hegyén hátán vannak a dolgok a gardróbban és a konyhaszekrényben, bár annyira nem vészes. A páromnak mondtam, hogy eléggé idegesít, hogy mindig benéznek mindenhova, meg az apukájának minek kellett átrendeznie a gardróbot, amikor én tudom mi hol van... Erre az volt a válasza, hogy nekem kuss a nevem, mert nagyon sok mindent kapunk tőlük és ez az ő házuk,"-ezt olvasva az az érzésem, hogy amiben jelenleg benne vagy, az nem több, mint egy Benny Hill börleszk film :D El tudom képzelni, ahogyan mindkét szülő vérmes tekintettel kotorásznak :D Amúgy kis korbácsot, bilincseket és egyéb fincsiségeket nem találtak?? El tudnám képzelni azokat az arcokat ... :D

Mondd nekik, hogy szuper, akkor jövő héten te folytatod náluk pontosan ezt, már készülsz is ;)

Nagyon komolyan és Reálisan gondolkodj el azon, hogy pároddal milyen a kapcsolatod: megéri vele maradni, eléggé figyelmes veled, minden érzelmet és gyengédséget megad neked, vagy azt is csak ímmel-ámmal?? Őszintén, még a legkomolyabb lepedőakrobata esetében is nagyon elgondolkodnék ilyen esetben. Próbálj bátor lenni, de csendesen, fölösleges viták nélkül.

Ez az Szuperbanda (feleség-férj-fiúk) akármikor fog találni gyenge önérzetű, extravefolyásolható, rúgdosható menyecskét.

Még eléggé fiatalok vagytok, te csak 21 éves, annyi de annyi pasid lehetne ....

2015. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Sunshinedoll ***** válasza:

Jaj, az ilyen férfiakat messzire érdemes elkerülni. Menjen vissza akkor lakjon anyuci seggében, de mi az, hogy kibeszél az anyjának, meg ilyeneket mond neked, hogy kussolj?

Engem is iszonyatosan zavarna, ha az anyós folyton belepofázna abba, hogy pakolok, hogy takarítok, főleg, hogy nem megy a lakás kárára a dolog, tehát nem lakjátok le, nem károsítjátok stb.

2015. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Azt mondta neked a barátod, hogy neked kuss a neved? S te még vele vagy?

Nem az anyósék kíváncsisága miatt kellene felháborodj, az sokkal nagyobb baj, hogy a barátod így beszél veled.

2015. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Anyósék szemében te mindig is egy kis nincstelen senki leszel, aki jött, beleült a készbe és még rendet,tisztaságot se tud tartani, hát oda kell rá figyelni. Amíg nála laksz, ez lesz.
2015. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A vőlegényemet szeretem, jól érzem magam vele, van egy stílusa, amit ha elővesz akkor nem hagyom szó nélkül, csak erre nem tértem ki, ezt az anyukája is tudja és sokszor be is olvasott már neki érte, hogy ne beszéljen így velem., az anyós jelöltem egyáltalán nem "szipirtyó", tényleg egy aranyos nő, csak szeretné szerintem, hogy nálunk is minden hasonlóan legyen a szekrényekben, mint náluk, azóta ezt mondta neki a vőlegényem, de én is megmondtam volna neki, csak megelőzött, tehát végülis ez már le van zárva, csak feltettem a kérdést, mert nagyon érdekelt, hogy csak engem zavar-e, ha nézelődnek a dolgaink között vagy mást is. A párom azt mondta, hogy gonosz vagyok és hálátlan, ők vették a házat hagy nézelődjenek, a családom pedig azt, hogy őket is idegesítené, hogy nézegetik a szekrényeket.

Ja egyébként (valaki kérdezte) a családomban sok mindenkivel nem beszéltem erről a helyzetről, csak anyukámmal és mammámmal. Mamám a kapcsolatunkról nem mondta el a véleményét, semmi rosszat nem mondott, anyukám félt a boldogtalanságtól, attól, hogy sokszor fogom még nincstelennek érezni magam ebben a kapcsolatban és szerinte, ha gyerekünk lesz akkor még rosszabb lesz, azt tanácsolta, hogy beszéljem meg a vőlegényemmel, hogy nekem mi jó, mi nem az és gondoljam át.

2015. nov. 12. 14:53
 28/28 anonim ***** válasza:
Szóval neked kuss a neved, a párod nem akar veled közösködni, a hátad mögött ócsárol az anyjának és szidja a családodat. És az anyjának kell rászólnia, hogy hogyan beszél veled. Mondd, te elolvasod egyáltalán amit írsz? Eljut ez neked a tudatodig? Ilyen emberrel akarsz te házasodni? Akkor ehhez nincs mit hozzáfűzni, hajrá hajrá.
2020. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!